Találatok a Martinique címkére

Találatok száma: 9

Arany-kupa: Mexikó két kör után hibátlan, Martinique megverte Kubát

2019-06-20 07:32:03

Mexikó 3–1-re legyőzte Kanadát az A-csoport második körében, ezzel már csak a közép-amerikaiak hibátlanok a kvartettben a közép- és észak-amerikai kontinensbajnokság, az Arany-kupa küzdelmeiben. Kuba szinte kilátástalan helyzetbe került, miután 3–0-ra kikapott a mérkőzésen büntetőt is hibázó Martinique-tól.

Mexikó Martinique Kuba Kanada Arany-kupa

Arany-kupa: Mexikó kiütéssel, Kanada sima sikerrel kezdett

2019-06-16 10:07:37

Kanada 4–0-ra legyőzte Martinique csapatát a közép- és észak-amerikai labdarúgó-kontinensbajnokság, az Arany-kupa szombati nyitó mérkőzésén.

Mexikó Martinique Kanada CONCACAF Arany-kupa

Arany-kupa: Martinique megszorongatta az amerikaiakat

2017-07-13 06:59:17

Noha Franciaország külbirtokaként nem rendelkezik önálló FIFA-tagsággal, és nem szerepelhet világbajnoki selejtezőkön sem, ötödik alkalommal is ott lehet az Arany-kupán Martinique labdarúgó-válogatottja. És ha már részt vehet, nem is okoz csalódást.

videó Panama Nicaragua Martinique Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: az Egyesült Államok nem bírt Panamával

2017-07-09 07:37:19

Két mérkőzéssel folytatódott a CONCACAF-zóna (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) labdarúgó-válogatottjainak kontinenstornája, a 14. Arany-kupa. A házigazda Egyesült Államok 1–1-es döntetlent játszott Panamával, míg Martinique kétgólos sikert ért el Nicaragua ellen.

Panama Nicaragua Martinique Egyesült Államok Arany-kupa

Videó: a „vajjal bekent” martinique-i kapuskesztyű esete

2014-11-15 17:31:49

Klasszikus kapushiba a Martinique–Haiti (0–3) labdarúgó-mérkőzésen a Karibi Kupában Jamaicában. A könnyen védhető lövés nyomán a labda valahogyan mégis utat talált a kapuba. Az alábbi videón látható bakit Steeve Elana, a francia első osztályban szereplő Lille kapusa követte el...

videó Steeve Elana Martinique Haiti

Arany-kupa: Mexikó továbbjutott, Martinique reménykedhet

2013-07-15 06:59:09

Mexikó legyőzte Martinique-ot az Arany-kupa A-csoportjának záró fordulójában, ezzel a Kanadával a már tét nélküli mérkőzésén döntetlent játszó Panama mellett biztosította továbbjutását. Martinique helyzete sem reménytelen, sőt, kifejezetten jó esélye van arra, hogy a két legjobb harmadik egyikeként bejusson a negyeddöntőbe.

Panama Mexikó Martinique Kanada Arany-kupa

Arany-kupa: Mexikó javított, Panama megint nyert

2013-07-12 07:45:11

Mexikó Kanada ellen kijavította az Arany-kupa nyitányán elkövetett Panama elleni bakiját, azaz megszerezte első győzelmét az Egyesült Államokban zajló tornán.

Videó: bombagól – a kiscsapat óriási sikere Kanada ellen

2013-07-08 10:38:23

Meglepő eredménnyel kezdődött meg magyar idő szerint hétfőre virradóra a közép-amerikai labdarúgó-válogatottak kétévenkénti tornája, az Arany-kupa: Martinique legyőzte Kanadát. A 37 esztendős Fabrice Reuperné a 93. percben, egy kipattanót 22 méterről a léc alá ágyúzva döntötte el a találkozót Martinique javára. A FIFA-tagsággal nem rendelkező karibi válogatott 2003 óta először vesz részt az Arany-kupán, és a torna története során ez a második győzelme. Íme, a bombagól!

videó Martinique Kanada Arany-kupa

Arany-kupa: bombagólt lőtt a veterán, leégett a címvédő

2013-07-08 08:29:06

Két meglepő eredménnyel kezdődött meg magyar idő szerint hétfőre virradóra a közép-amerikai labdarúgó-válogatottak kétévenkénti tornája, az Arany-kupa: Panama legyőzte a címvédő, hatszoros bajnok Mexikót, Martinique pedig Kanadát.