Találatok a Los Angeles FC címkére

Találatok száma: 28

Videó: jó az öreg a háznál – csodálatos gólpasszt adott Chiellini

2022-09-12 09:44:55

A Los Angeles FC ugyan idegenben 2–1-re kikapott az FC Dallastól a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján, ám Giorgio Chiellini passzára és Cristian Arango befejezésére büszkék lehetnek a vendégek. A Los Angeles-i csapat emberhátrányban, az első félidő hosszabbításában, még 0–0-s állásnál szerezte ezt a gyönyörű gólt.

videó labdarúgás gólvideó gólpassz MLS Los Angeles FC

Videó: Bale megszerezte első gólját az Egyesült Államokban

2022-07-24 12:03:57

Mint arról beszámoltunk, Sallói Dániel csapata, a Sporting Kansas City 2–0-s vereséget szenvedett a Los Angeles FC-től az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A vendégeknél megszerezte elő gólját a 65. percben csereként pályára lépő Gareth Bale, aki a 83.-ban állította be a végeredményt. Íme!

videó labdarúgás gólvideó Orlando City MLS Los Angeles FC

Videó: Bale hatalmas kedvvel lépett pályára, szórakoztatta a közönséget

2022-07-18 10:48:57

Mint arról beszámoltunk, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi fordulójában a Nashville SC–Los Angeles FC mérkőzésen (1–2) a vendégeknél kezdőként debütált Giorgio Chiellini, míg Gareth Bale 19 percet kapott. A walesi sztár első labdaérintéseiből hamar kiderült, hogy élvezi a játékot.

videó labdarúgás MLS Los Angeles FC Gareth Bale Bale

MLS: Sallóiék kikaptak, Bale és Chiellini is debütált

2022-07-18 07:01:15

A Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas City 3–0-s vereséget szenvedett a Real Salt Lake vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság alapszakaszának legutóbbi fordulójában. A Los Angeles FC-ben kezdőként debütált Giorgio Chiellini, Gareth Bale 19 percet kapott az első mérkőzésén.

debütálás Sporting Kansas City Sallói Dániel Real Salt Lake MLS Los Angeles FC

MLS: Bale hosszú távra tervez, akár a 2024-es Eb-n is játszana

2022-07-12 08:01:19

Korábban beszámoltunk arról, hogy a walesi válogatott játékosa, Gareth Bale bejelentette, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles FC-ben folytatja pályafutását. A 32 éves szélső megtartotta az első hivatalos sajtótájékoztatóját – számolt be erről a klub és a Sky Sports. A kaliforniaiak játékosa elmondta, az egyéves szerződése ellenére hosszú távra tervez a tengerentúlon.

amerikai labdarúgás MLS Los Angeles FC Los Angeles Gareth Bale

Real: Bale hét meccsen 30 milliót keresett, a jó világnak vége

2022-06-28 07:30:19

Mint ismert, vasárnap hivatalossá vált, hogy Gareth Bale az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Los Angeles FC-nél folytatja a pályafutását. Most arra is fény derült, mennyit keres majd a walesi szélső a kaliforniai együttesben – írja a The Athletic.

spanyol átigazolás amerikai átigazolás Real Madrid MLS Los Angeles FC LA FC

MLS: Gareth Bale elárulta, itt folytatja a pályafutását

2022-06-26 08:01:27

A Real Madridtól távozó Gareth Bale Twitter-oldalán elárulta, hogy az észak-amerikai profi labdarúgó-ligában (MLS) szereplő Los Angeles FC-nél folytatja a pályafutását.

Real Madrid MLS Los Angeles FC Gareth Bale

MLS: Gareth Bale Kaliforniába szerződik – sajtóhír

2022-06-25 18:00:52

A The Athletic értesülései szerint a Real Madridtól távozó Gareth Bale megegyezett az MLS-ben szereplő Los Angeles FC-vel, így a tengerentúlon folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás Real Madrid MLS Los Angeles FC Gareth Bale

Juventus: a távozó Chiellini Észak-Amerikában folytatja – hivatalos

2022-06-13 15:26:32

Hivatalos Twitter-oldalán jelentette be Giorgio Chiellini, a Juventustól 17 év után távozó 37 éves védő, hogy a következő idénytől az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban, az MLS-ben szereplő Los Angeles FC csapatánál folytatja pályafutását, s a hátvéd posztját később új klubja is megosztotta.

Los Angeles FC Juventus Giorgio Chiellini

MLS: Chiellini Los Angelesben folytatja – sajtóhír

2022-06-01 09:34:03

Egybehangzó tengerentúli és olasz sajtóértesülések szerint Giorgio Chiellini a Los Angeles FC labdarúgócsapatában folytatja pályafutását – írja az MTI.

MLS Los Angeles FC Juventus Giorgio Chiellini

Videó: a szerelés, amitől még a bíró is hanyatt vágódott

2021-10-26 20:46:37

Egészen különlegesre sikeredett Osvaldo Alonso szerelése a Los Angeles FC elleni, 1–1-re végződő bajnokin az MLS-ben. A Minnesota United futballistája ugyanis úgy szedte össze a labdát, hogy azzal ellenfelét, sőt, még a játékvezetőt is a hátára fektette…

videó Osvaldo Alonso Minnesota United MLS Los Angeles FC

Videó: nézni is rossz ezt az összeszerencsétlenkedett öngólt

2021-09-13 16:35:02

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) magyar idő szerint hétfő hajnalban lejátszott mérkőzésén a Los Angeles FC hazai pályán rendkívül szerencsétlen öngóllal nyert 3–2-re a Real Salt Lake ellen. A találkozó 59. percében egy ártatlan szituációban nem értette meg egymást a védő és a kapus, aminek az lett az eredménye, hogy a laposan hazatett labda bevánszorgott a kapuba. Noha Toni Datkovic megszegte az íratlan szabályt, és a kapuval szembe adott haza, a kapuvédő, David Ochoa is felelősségre vonható.

öngól videó vicces videó labdarúgás gólvideó Real Salt Lake

CONCACAF BL-döntő: a francia válogatott csatár góljával nyert a Tigres

2020-12-23 07:19:39

A mexikói Tigres UANL 0–1-ről fordított a Los Angeles FC ellen a CONCACAF-térség Bajnokok Ligája döntőjében, Orlandóban, ezzel története során először nyerte meg a sorozatot.  A győztes gólt a 35 éves, 36-szoros francia válogatott André-Pierre Gignac szerezte a 84. percben.

Tigres UANL Los Angeles FC CONCACAF BL André-Pierre Gignac

Videó: ezt látni kell, elképesztő gól szabadrúgásból az MLS-ben!

2020-03-09 08:35:55

A Los Angeles FC 3–3-as döntetlent játszott a Philadelphia Unionnal az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) magyar idő szerint hétfő hajnalban rendezett mérkőzésén. A meccs gólját egyértelműen a philadelphiaiak norvég védője, Jakob Glesnes szerezte, aki csaknem 40 méterről tekert óriási erővel a kapuba szabadrúgásból!

videó amerikai labdarúgás Philadelphia Union MLS Los Angeles FC Jakob Glesnes

Videó: trollkodtak a drukkerek, Beckham puszit küldött

2020-03-03 11:14:53

Csapatuk győzelme miatt érthetően boldogok voltak a Los Angeles FC szurkolói az Inter Miami elleni találkozó után. A kaliforniaiak szurkolói a vesztes fél tulajdonosát, David Beckhamet is „megtalálták”, a korábbi klasszis futballista azonban vette a lapot.

videó MLS Los Angeles FC Inter Miami David Beckham

MLS: nem Ibrát választották meg a szezon legjobbjának

2019-11-05 11:12:25

Carlos Velát, a Los Angeles FC mexikói támadóját választották a szezon legértékesebb játékosának az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS).

Zlatan Ibrahimovic MLS Los Angeles Galaxy Los Angeles FC Carlos Vela

Videó: bizarr gesztus, így búcsúzott az MLS-től Ibra?

2019-10-25 08:28:02

Nem kizárt, hogy utolsó meccsét játszotta Los Angeles Galaxy játékosaként hajnalban Zlatan Ibrahimovic. Ha így van, a svéd csatárklasszis furcsa mozzanattal távozik az MLS-ből.

videó Zlatan Ibrahimovic MLS Los Angeles Galaxy Los Angeles FC

MLS: nyolcgólos meccsen estek ki Ibrahimovicék

2019-10-25 06:43:41

A tengerentúli profi labdarúgó-bajnokság (MLS) rájátszásában a Los Angeles FC 5–3-ra legyőzte a Los Angeles Galaxyt. Az Atlanta United a Philadelphia Union ellen nyert 2–0-ra.

Zlatan Ibrahimovic MLS Los Angeles Galaxy Los Angeles FC Carlos Vela Atlanta United

MLS: majdnem a Barcánál kötött ki az egyik legnagyobb sztár

2019-08-29 08:22:01

Meglepő történetet árult el a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles FC játékosa, Carlos Vela. A mexikói támadó nemrég nagyon közel került ahhoz, hogy az FC Barcelonánál futballozzon.

spanyol labdarúgás MLS Los Angeles FC La Liga Carlos Vela Barcelona

Videó: látni kell, hogyan igazítja a sorfalat Ibra

2019-08-26 19:27:53

Ha Zlatan Ibrahimovic természetére gondolunk, meg sem lepődünk azon, hogy milyen videó is került elő a svéd csatárról. Magyar idő szerint hétfő hajnalban Los Angeles-i rangadót rendeztek az MLS-ben, s a két gólt szerző, 37 éves támadó a jelek szerint megfelelő fordulatszámon pörgött a hajrában.