Találatok a Leicester City címkére

Találatok száma: 979

PL: hoppá! Az újonc legyőzte idegenben a Leicester Cityt

2020-11-30 20:25:39

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának első hétfői mérkőzésén a Fulham nagy meglepetésre 2–1-re legyőzte idegenben a Leicester Cityt.

Premier League PL Leicester City Fulham

Videó: a 90. percben gólt kapott a Leicester, de jött Vardy

2020-11-26 21:05:51

Nem mindennapi izgalmak közepette ért véget a Sporting Braga–Leicester City Európa-liga-mérkőzés csütörtök este. Az angol csapat a 24. perctől kezdve 2–1-es hátrányban játszott, de a 78. percben Luke Thomas döntetlenre mentett. Már arra számíthattunk, hogy döntetlen lesz a vége – és végül tényleg az lett, de váratlanul fordulatos eseménysorozat után: a 90. percben Fransérgio góljával már félig győztesnek érezhette magát a Braga, de Vardy a 95. percben egyenlített!

videó Leicester City Jamie Vardy Fransergio Európa-liga Braga

El: az Arsenal és a Leicester is bebiztosította a továbbjutását

2020-11-26 19:22:33

Az Arsenal 3–0-ra legyőzte a Moldét a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában, ezzel bebiztosította a továbbjutását a B jelű négyesből. Hasonlóan tett a Leicester City is, amely drámai hajrában tudta döntetlenre menteni a Sporting Braga elleni összecsapást (3–3).

Zorja Luhanszk Young Boys Wolfsberger AC Sporting Braga Royal Antwerp Leicester City

A Liverpool három góllal nyert a rangadón, és klubrekordot döntött

2020-11-22 19:26:42

Három nullára legyőzte odahaza a Liverpool a listavezető Leicester Cityt a Premier League 9. fordulójának egyik nagy rangadóján.

online! közvetítés Roberto Firmino Premier League Liverpool Leicester City

PL: egy 11-est belőtt, egyet kihagyott, Vardy volt a főszereplő

2020-11-08 16:33:54

Jamie Vardy tizenegyesből szerzett góljával a Leicester City 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Wolverhamptont az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában, ezzel átvette a vezetést a tabellán.

Wolverhampton Premier League Leicester City Jamie Vardy

El: otthon kapott nagy verést a Milan; öngólokkal fordított az Arsenal

2020-11-05 18:42:55

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában a Milan hazai pályán 3–0-ra kikapott a Lille-től. Az Arsenal otthon 4–1-re fordított a Molde ellen. A Leicester City négy, a Hoffenheim öt góllal nyert, a Sparta Praha pedig idegenben intézte el a Celticet.

eredménykövető Yusuf Yazici Sparta Praha Molde Milan Lille

PL: újabb Vardy-parti, Leedsben győzött a Leicester

2020-11-02 22:59:10

Tovább folytatta remek szereplését az angol labdarúgó Premier League-ben a Leicester City, amely a 7. forduló hétfő esti mérkőzésén 4–1-re győzött a Leeds United otthonában, és előrelépett a tabellán a második helyre, a Liverpool mögé.

Youri Tielemans Stuart Dallas Premier League Marcelo Bielsa Leicester City Leeds United

Vardy ficánkolt, a Leicester nyert Leedsben, és már második!

2020-11-02 20:36:15

PL: kidőlt a Leicester bomba formában játszó védője

2020-10-30 09:39:03

Sérülés miatt hetekig nem léphet pályára Timothy Castagne, a Leicester City labdarúgója.

sérülés angol foci Timothy Castagne Premier League Leicester City

Európa-liga: Bölöni volt csapata legyőzte a Spurst; ismét nyert a Milan

2020-10-29 20:07:16

A Leicester City idegenben az AEK Athént, az AC Milan hazai pályán a Sparta Prahát verte meg a labdarúgó Európa-liga 2020–2021-es idényének 2. csoportfordulójában. A Tottenham nagy meglepetésre egygólos vereséget szenvedett Bölöni László egykori csapatától.

Tottenham Royal Antwerp Leicester City Európa-liga AC Milan

PL: Nem tudom, hogy a pokolba vonták vissza a gólt – Arteta

2020-10-26 08:20:32

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a Leicester City Jamie Vardy góljával 1–0-ra nyert az Arsenal vendégeként. Mikel Arteta, az észak-londoniak menedzsere csalódottan értékelt a lefújás után.

Mikel Arteta Leicester City Arsenal

PL: Vardy döntött, a Leicester City legyőzte az Arsenalt

2020-10-25 22:03:01

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a Leicester City Jamie Vardy góljával 1–0-ra az Arsenal vendégeként.

Premier League Leicester City Arsenal

Vardy megint lecsapott, a Leicester nyert az Arsenal otthonában

2020-10-25 19:35:01

angol labdarúgás angol bajnokság Premier League Leicester City Jamie Vardy Arsenal

PL: Barkley a 91. percben döntött, újra nyert az Aston Villa

2020-10-18 21:16:07

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának vasárnapi játéknapján az Aston Villa Ross Barkley 91. percben szerzett góljával 1–0-ra nyert a Leicester City vendégeként, így a birminghami együttesnek – egyedüliként – továbbra is hibátlan a mérlege a Premier League-ben.

angol labdarúgás Ross Barkley Premier League Leicester City Leicester Aston Villa

PL: háromgólos zakóval veszítette el a veretlenségét a Leicester

2020-10-04 14:09:13

A Leicester City 3–0-ra kikapott hazai pályán a West Ham Unitedtől az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójának vasárnapi játéknapján.

West Ham United West Bromwich Albion Southampton Premier League Leicester City

PL: „A Manchester City legyőzhetetlenségének aurája már a múlté”

2020-10-04 12:05:33

„Az első félidőben megvolt a lehetőségünk lezárni a meccset. A másodikban kiegyenlítettebb volt a játék, akadtak időszakok, amikor az ellenfelünk volt jobb” – mondta Pep Guardiola, a Manchester City menedzsere a Leeds elleni bajnokit követően a Sky Sportsnak, de igazából ez mostanában amúgy is eléggé jellemző a csapatára. Az angol lap ezúttal az okoknak próbált utánajárni – ezt ismertetjük.

Wolverhampton Premier League Pep Guardiola PL Manchester City Leicester City

Leicester: 19 éves francia védőt szerződtettek – hivatalos

2020-10-02 14:00:57

A Leicester City labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a Saint-Étienne-től a francia Wesley Fofanát.

nemzetközi átigazolás francia átigazolás angol átigazolás Wesley Fofana Saint-Étienne Leicester City

PL: a Leicester City öt gólt lőve győzött Manchesterben!

2020-09-27 19:27:18

Az angol labdarúgó-élvonal (Premier League) 3. fordulójában a Manchester City hazai pályán 5–2-re kikapott a Leicester Citytől.

Premier League Manchester City Leicester City

Videó: parádés mozdulat, Vardy sarokkal talált be

2020-09-27 18:53:34

Szenzációs mozdulattal szerzett vezetést a Leicester Citynek Jamie Vardy a Manchester City elleni találkozón. A „rókák” játékosa Timothy Castagne centerezése után sarokkal passzolt Ederson kapujába.

videó angol labdarúgás Premier League Manchester City Leicester City Jamie Vardy

Videó: ezt nagyon eltalálta! A jobb felsőbe bombázott Mahrez

2020-09-27 17:48:34

Bombagóllal szerzett vezetést csapatának Rijad Mahrez a Manchester City–Leicester City Premier League-rangadón. Az algériai szélső egy szöglet után a kifejelt labdát hatalmas erővel küldte vissza a jobb felső sarokba.

videó angol labdarúgás Rijad Mahrez Premier League Manchester City Leicester City