Találatok a kajak-kenu vk címkére

Találatok száma: 42

Kajak-kenu vk: két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a mieink

2020-09-27 18:45:59

A leghosszabb távon, 5000 méteren a kenus Adolf Balázs és a kajakos Bodonyi Dóra révén két győzelmet arattak, valamint további egy-egy második és harmadik helyet szereztek a hazai versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupán. A magyar csapat összesen 15 éremmel, 6 arannyal, 6 ezüsttel és 3 bronzzal zárta a vasárnap véget ért viadalt.

kajak-kenu vk kajak-kenu

Kajak-kenu vk: Nagy csatára számítok Ádámmal – Kopasz

2020-09-25 19:15:25

A szegedi viadal nyitó napján megtapasztalhatták a mezőny erejét a fiatal magyar versenyzők, akik közül többen sikeresen mutatkoztak be a felnőttek között.

Kajak-kenu vk: magyar győzelmek a pénteki nyitó napon

2020-09-25 13:55:58

Több magyar futamgyőzelem is született a szegedi kajak-kenu világkupa pénteki nyitó napjának délelőttjén, a paraversenyek döntőiben pedig két hazai éremnek tapsolhatott a közönség.

Kajak-kenu vk: várják a nézőket a Maty-éri lelátókon a hétvégén

2020-09-21 18:10:02

A szervezőbizottság a múlt hétvégén, ugyancsak a Maty-éri pályán rendezett Olimpiai Reménységek Versenyének tanulságait is mérlegelve úgy döntött, hogy várja a szurkolókat a péntektől vasárnapig sorra kerülő szegedi gyorsasági kajak-kenu világkupára.

koronavírus kajak-kenu vk

Kajak-kenu vk: megvan a magyar válogatott kerete – 47 fős

2020-09-11 17:21:03

A magyar válogatott 47 versenyzőből álló kerettel szerepel a két hét múlva rendezendő szegedi kajak-kenu világkupán.

kajak-kenu vk kajak-kenu Hüttner Csaba

Kajak-kenu: vb helyett vk-versenyt tarthatnak Szegeden

2020-06-29 17:49:09

Kajak-kenu-világbajnokság nem lesz, világkupaverseny lehet szeptemberben Szegeden.

kajak-kenu vk kajak-kenu vb Szeged

Kajak-kenu: kvótaszerző verseny lesz a szegedi vk jövőre

2020-04-09 14:04:40

A jövő évi, szegedi világkupa lesz a kajakosok és a kenusok európai olimpiai pótkvalifikációs versenye a tokiói nyári játékokra.

Kajak-kenu: újabb négy érem a duisburgi világkupán

2019-06-02 13:58:38

A magyarok egy arany-, két ezüst- és egy bronzérmet szereztek a vasárnapi döntőkben a duisburgi kajak-kenu világkupaversenyen.

kajak-kenu vk kajak-kenu Devecseriné Takács Kincső Balla Virág

Kajak-kenu vk: újabb 13 magyar érem, közte három arany

2018-05-20 14:03:50

A magyar versenyzők kilenc érmet, egy aranyat, három ezüstöt és öt bronzot szereztek vasárnap a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vk kajak-kenu Hajdu Jonatán Fekete Ádám

Kajak-kenu vk: mind a négy magyar kajaknégyes döntős

2018-05-20 10:46:41

Mind a négy magyar kajaknégyes bejutott a döntőbe 500 méteren a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa vasárnap délelőtti középfutamaiból.

Kajak-kenu: balszerencsések voltak a magyar négyesek a vk-n

2018-05-19 20:00:34

Két magyar kajaknégyes is minimális különbséggel maradt le az első helyről, s azzal együtt járó egyenes ági továbbjutásról a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa szombat délutáni-esti előfutamai során.

szegedi kajak-kenu vk kajak-kenu vk Kajak-kenu

Kajak-kenu vk: sikeres napzárás, négy magyar érem pénteken

2018-05-18 22:30:31

Jól teljesítettek a magyar versenyzők az esti elő- és középfutamokban a szegedi kajak-kenu világkupán, amelyen négy éremmel zárta a hazai csapat a pénteket.

Kajak-kenu vk: kettős magyar siker női K–1 1000 méteren

2018-05-18 17:47:48

Kettős magyar sikert hozott a női K–1 1000 méter döntője a Szegeden zajló kajak-kenu világkupán: az aranyérmet Kárász Anna szerezte meg, míg másodikként Takács Tamara érkezett a célba.

kajak-kenu vk kajak-kenu Takács Tamara Kárász Anna

Kajak-kenu: megvan az első magyar érem a szegedi vk-n

2018-05-18 14:26:56

Suba Róbert révén megszerezte első érmét, egy bronzot a magyar csapat a Szegeden zajló kajak-kenu világkupán: a paralimpiai második sportoló az első paradöntőben, K–1 200 méteren lett harmadik.

kajak-kenu vk Suba Róbert

Kajak-kenu: kezdődik Szegeden a világbajnokság főpróbája

2018-05-17 17:54:04

A paraversenyek előcsatározásaival csütörtökön megkezdődött Szegeden a kajak-kenu világkupa. Schmidt Gábor, a magyar szövetség (MKKSZ) elnöke a vk-t megnyitó, csapatbemutató sajtótájékoztatón elmondta: szervezői oldalról a jövő évi, olimpiai kvalifikációs világbajnokság főpróbájának tartják az eseményt.

kajak-kenu vk kajak-kenu Maty-ér

Kajak-kenu vk: kialakult a magyar válogatott kerete

2018-05-14 16:57:48

Kialakult a magyar kajak-kenu válogatott kerete a csütörtöktől vasárnapig tartó szegedi világkupaversenyre. A válogatási elvek alapján a tavalyi világbajnoki indulók mellett B-egységként azok vehetnek részt a viadalon, akik a múlt heti rangsorolón megnyerték az egyes számokat, vagy teljesítményükkel kivívták, hogy Hüttner Csaba szövetségi kapitány beválogassa őket – áll a magyar szövetség hétfői közleményében.

Kajak-kenu vk: Balla Virág ezüstérmes Belgrádban

2017-06-03 14:47:18

A kenus Balla Virág ezüstérmet szerzett 500 méter egyesben a kajak-kenu világkupa-sorozat harmadik, egyben utolsó versenyén, Belgrádban.

kajak-kenu vk kajak-kenu Balla Virág

Kajak-kenu-vk: váltóban is hazai sikerek, 13 éremmel zártunk

2017-05-28 18:47:51

Mindkét váltóversenyt a hazai duó nyerte vasárnap délután, így a magyarok 13 éremmel, hét arannyal, három ezüsttel és három bronzzal zárták a Szegeden rendezett kajak-kenu világkupa-versenyt.

szegedi kajak-kenu vk kajak-kenu vk

Kajak-kenu vk: taroltak a mieink, élen zártunk az éremtáblán!

2017-05-28 13:29:48

Kajak-kenu vk: három magyar arany a szombati döntőkben

2017-05-27 13:05:16

A magyar versenyzők öt érmet, három aranyat, valamint egy-egy ezüstöt és bronzot szereztek a szombat délelőtti 1000 és 500 méteres döntőkben a Szegeden zajló kajak-kenu világkupaversenyen.