Találatok a jégkorong címkére

Találatok száma: 6789

NS-klub: Kangyal Balázs máig őrzi a róla szóló cikkeket

2022-10-07 09:12:50

Tizenegy éves kora óta meghatározza a jégkorong Kangyal Balázs mindennapjait, akkor csatlakozott ugyanis a KSI csapatához. Első ob I-es mérkőzését is ott játszotta, majd pályafutása során megfordult az örök rivális Újpest és a Ferencváros együttesében is, mielőtt 1997-ben az Alba Volánhoz szerződött volna.

jégkorong NS-klub Kangyal Balázs

NHL: minden együtt van az Avalanche címvédéséhez

2022-10-07 06:57:12

Pénteken indul az NHL, a Stanley-kupáért folytatott versenyfutásban a bajnok coloradóiak trónját Kanadából és az Egyesült Államok délkeleti részéből veszélyeztethetik leginkább.

jégkorong beharangozó NHL Colorado Avalanche

Sportrádió: Lehet építeni erre a sikerre – Szélig Viktor

2022-10-04 23:56:08

A Hydro Fehérvár AV19 megnyerte első mérkőzését a jégkorong Bajnokok Ligája csoportkörében, a Katowicét győzte le. A Sportrádió Hazafutás című műsorában Szélig Viktort, a Fehérvár általános igazgatóját szólaltatta meg Virányi Zsolt a mérkőzés után.

jégkorong Bajnokok Ligája jégkorong Szélig Viktor Hydro Fehérvár AV19

Osztrák hokiliga: ráadásban kikapott Szlovéniában az AV19

2022-10-02 21:07:44

A Hydro Fehérvár AV19 hosszabbítás után 4–3-ra kikapott a szlovén Olimpija Ljubljana otthonában az osztrák jégkorongliga (ICEHL) vasárnapi játéknapján.

jégkorong ICEHL Fehérvár AV19

Erste Liga: harmadonként hármat lőtt a BJAHC a DEAC-nak

2022-10-02 19:08:39

A magyar bázisú nemzetközi jégkorong-bajnokság (Erste Liga) vasárnapi játéknapján a Brassó otthonában megszerezte első győzelmét az új idényben a címvédő SC Csíkszereda. A Ferencváros a duplázó Nagy Gergő vezetésével a hajrát megnyomva győzött a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként, a Budapest JAHC hazai pályán alaposan kitömte a DEAC-ot, a FEHA19 pedig az Újpest ellen begyűjtötte első győzelmét.

jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DAB

Jégkorong: az orosz és fehérorosz válogatottak visszatérésük esetén oda kerülnek, ahol voltak

2022-09-30 14:53:39

A Nemzetközi Jégkorongszövetség (IIHF) tanácsa pénteken elfogadta a mezőnyök átalakításának rendszerét arra az esetre, ha visszatérhetnek az orosz és a fehérorosz nemzeti együttesek a világbajnokságokra.

jégkorong Ukrajna Oroszország IIHF

Jégkorong: Melyik az Újpest igazi arca? Kiss Dániel megválaszolta

2022-09-29 23:04:12

Az Újpest már az első harmadban mattolta a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Kiss Dániel a 4–0 ellenére sem nevezné tökéletesnek a játékrészt, legfeljebb az első cserét. A harmadik harmad miatt pedig még hiányérzete is van a rutinos hátvédnek. Melyik a lilák igazi arca? Erre rajta kívül Kovács Alex is választ ad videónkban.

Újpest jégkorong UTE Kovács Alex Kiss Dániel Erste Liga

KHL: Kanada távozásra szólítja fel a hokisait

2022-09-29 14:57:55

Kanada arra hívta fel az orosz bázisú Kontinentális Jégkorong Liga (KHL) klubcsapataiban játszó hokisait, hogy hagyják el Oroszországot és Fehéroroszországot – írja a Magyar Távirati Iroda.

jégkorong KHL

Erste Liga: Sofron István törött ujjal játszott a Debrecen ellen

2022-09-29 09:11:04

Négy mérkőzéséből négyet elveszített az Erste Liga  címvédője, a Csíkszereda. Sofron István, a csapat magyar válogatott támadója a röntgenszobából kilépve adott interjút lapunknak, amelyben a gyenge évadkezdet okairól és az idény eleji nehézségekről beszél.

jégkorong Sofron István SC Csíkszereda Erste Liga

Erste Liga: párját ritkító öngólt lőtt a magyar válogatott támadó – videó

2022-09-26 10:10:39

A magyar bázisú nemzetközi jégkorong-bajnokság (Erste Liga) vasárnapi játéknapján a Gyergyói HK 4–2-re győzött a Dunaújvárosi Acélbikák otthonában, a találkozó mégis a második újvárosi gólról marad emlékezetes. Chris Bodó, a gyergyóiak korábbi magyar válogatott támadója ugyanis egy késleltetett hazai kiállításnál az ellenfél alapvonaláról talált be – a saját kapujába… Íme a nem mindennapos találat videón!

öngól jégkorong Erste Liga Bodó Chris

Erste Liga: hatmeccses eltiltást kapott a Csíkszereda hokisa

2022-09-25 11:04:04

Hat mérkőzésre szóló eltiltást kapott Garrett Clarke, a jégkorong Erste Ligában szereplő SC Csíkszereda játékosa – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

jégkorong FTC jégkorong SC Csíkszereda Garrett Clarke Erste Liga

Jégkorong: három ország pályázik a 2027-es elit-vb-re

2022-09-23 13:14:07

A Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF) közlése szerint három ország nyújtott be pályázatot a 2027-es elit-világbajnokság megrendezésére – közölte az MTI.

jégkorong-vb jégkorong

Erste Liga: vereséggel kezdett a címvédő; ismét kikaptak a fehérvári fiatalok

2022-09-22 18:50:07

Második vereségét is elszenvedte a FEHA19 a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság 2022–2023-as idényében. A Csíkszereda is megkezdte szereplését, a címvédő 3–2-re kikapott a Budapest JAHC vendégeként.

jégkorong férfi jégkorong SC Csíkszereda MAC Újbuda FEHA19 Erste Liga

ERSTE LIGA, ADATBANK 2022–2023

2022-09-13 12:41:52

A magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság alapszakaszának menetrendje, eredményei.

jégkorong adatbank Erste Liga

Jégkorong: Úgy érzem, jó helyen vagyok! – Pat Cortina

2022-09-20 22:20:09

Pat Cortina nevéhez több jelentős magyar jégkorongsiker fűződik az elmúlt évtizedekből, mint bárki máséhoz: klubszinten, majd a férfi- és a női válogatott élén is páratlan eredményeket ért el. Nem csoda, hogy egykori és jelenlegi játékosai is csak szuperlatívuszokban tudnak róla beszélni.

jégkorong Pat Cortina

Erste Liga: emberelőnyös gólokkal győzött a Gyergyó

2022-09-20 20:54:09

Győzelemmel kezdte meg szereplését a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság 2022–2023-as kiírásában a Gyergyói HK, miután 5–2-re győzött a bajnoki rajt előtt a Szuperkupát a Ferencváros ellen megnyerő DEAC vendégeként.

jégkorong Gyergyói HK Erste Liga DEAC

Jégkorong: Mit mondott Fodor Szabolcs 0–2 után? Nagy Gergő elárulta!

2022-09-18 23:16:53

Hiába vezetett a 3. percben már 2–0-ra az UTE az FTC elleni hokiderbin, a hazai jégen játszó zöld-fehérek az időkérést követően még az első harmadban megfordították a meccset. Mit mondott Fodor Szabolcs vezetőedző a játékosoknak? Nagy Gergő elárulta az NSO Tv-nek, míg Kiss Patrik arról beszélt, mit kell tenniük a liláknak a vezetés birtokában, ha azt a mérkőzés végéig meg akarják tartani.

Újpest jégkorong hokiderbi UTE Nagy Gergő Kiss Patrik

Erste Liga: fordított a Ferencváros az Újpest elleni derbin

2022-09-18 18:46:44

Az FTC-Telekom 5–3-ra legyőzte az Újpesti TE-t, míg a DVTK Jegesmedvék 6–1-re nyert a FEHA19 ellen a jégkorong Erste Liga 2022–2023-as idényének második fordulójában.