Találatok a ITF címkére

Találatok száma: 26

Tenisz: Piros legyőzte Fajtát a boszniai torna döntőjében

2021-07-18 14:05:39

Piros Zsombor két játszmában, 6:3, 6:2-re legyőzte Fajta Pétert a boszniai-hercegovinai Dobojban rendezett salakpályás ITF-tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Piros Zsombor ITF Fajta Péter

Tenisz: Gálfi Dalma elveszítette a contrexéville-i torna döntőjét

2021-07-11 16:35:25

Elveszítette a contrexéville-i ITF-torna döntőjét Gálfi Dalma, miután 6:2, 6:2 arányban kikapott az ukrán Anhelina Kalinyinától.

tenisz ITF Gálfi Dalma Anhelina Kalinyina

Tenisz: négy év után nyert ismét egyesben tenisztornát Gálfi Dalma

2021-06-21 09:55:58

Gálfi Dalma négy év után ismét tornagyőzelemnek örülhetett egyesben, miután három szettben, 5:7, 6:2, 6:4 arányban legyőzte az argentin Paula Ormaecheát a denaini ITF 25-ös salakpályás tenisztorna döntőjében.

Tenisz ITF Gálfi Dalma

Tenisz: ismét ITF-tornát nyert Udvardy Panna

2021-05-24 13:07:12

Szetthátrányból, 6:7, 6:4, 6:3-ra győzte le a második helyen kiemelt amerikai Jamie Loeböt Udvardy Panna a pelhalmi salakpályás ITF-torna döntőjében. A magyar teniszezőnő így már tizenegy mérkőzés óta veretlen.

Udvardy Panna Pelhalm ITF

Davis-kupa: az ausztrálokkal kezd a magyar válogatott Torinóban

2021-05-18 15:54:45

Az ausztrálok ellen kezdi meg szereplését Torinóban a magyar férfi teniszválogatott a Davis-kupa 18 csapatos döntőjében, amelyre november 25. és december 5. között kerül sor.

ITF Davis-kupa tenisz

Tenisz: először nyert ITF 25-ös tornát Udvardy Panna

2021-05-10 08:54:25

Sima győzelmet aratott a WTA-ranglista 325. helyén álló Udvardy Panna a román Irina Fetecau felett a 25 ezer dollár összdíjazású floridai salakpályás ITF-torna döntőjében. A magyar teniszező első alkalommal nyert ITF 25-ös versenyen. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Udvardy Panna ITF Florida

Aus. Open: a CAS ítélkezik Jasztremszka doppingügyében

2021-01-26 18:27:56

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) dönt arról, hogy pozitív doppingmintája ellenére az ukrán Dajana Jasztremszka elindulhat-e az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

tenisz női tenisz dopping WTA ITF Dominic Thiem

Tenisz: Jani Réka kiesett a dubai páros versenyben

2020-12-08 18:26:23

Jani Réka az első fordulóban kiesett párosban a dubai női tenisztornán.

Jani Réka ITF

Tenisz: Babosék és Gálfiék is továbbjutottak párosban Dubaiban

2020-12-07 16:15:21

Babos Tímea és Gálfi Dalma is továbbjutott párosban a második fordulóba a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) égisze alá tartozó 100 ezer dollár (29.8 millió forint) összdíjazású kemény pályás dubai női tenisztornán.

tenisz ITF Gálfi Dalma Babos Tímea

Tenisz: Billie Jean Kingről nevezik el a Fed-kupát

2020-09-17 11:15:15

A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) csütörtöki bejelentése szerint a női válogatottaknak kiírt csapatverseny, az 1963 óta létező Fed-kupa a jövőben a 12-szeres egyéni Grand Slam-győztes amerikai csillag, Billie Jean King nevét viseli majd.

ITF Fed-kupa Billie Jean King

Tenisz: a Davis-kupa döntőjét sem rendezik meg 2020-ban

2020-06-26 15:25:23

A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) pénteki döntése értelmében elmarad a Davis-kupa novemberi, madridi döntője, amelybe a magyar válogatott is bejutott.

tenisz koronavírus Madrid ITF Davis-kupa

Tenisz: jövő áprilisban lesz a budapesti FED-kupa-döntő

2020-06-26 13:54:11

Jövő áprilisban, de a 2020-ban kvalifikált 12 csapattal és azonos csoportbeosztás mellett tartják meg a 2020 áprilisára tervezett budapesti FED-kupa-döntőt – számolt be az esemény szervezőbizottsága.

tenisz női tenisz koronavírus Papp László Budapest Sportaréna ITF FED-kupa

Tenisz: a nemzetközi szövetségtől kérnek anyagi támogatást a játékosok

2020-04-01 11:12:30

Alacsonyabban rangsorolt játékosok egy csoportja a Nemzetközi Teniszszövetségtől (ITF) kér anyagi támogatást, mert elapadt az egyetlen bevételi forrásuk, ugyanis a koronavírus-járvány miatt bizonytalan ideig szünetelnek a tornák.

női tenisz ITF

Tenisz: Babos és Mladenovic a páros világbajnok az ITF-nél

2019-12-18 16:17:01

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős szerezte meg a 2019-es világbajnoki címet a Nemzetközi Teniszszövetségnél (ITF).

tenisz Kristina Mladenovic ITF Babos Tímea

Tenisz: az 1. fordulón egyetlen magyar sem jutott túl Fehérváron

2019-10-23 20:02:54

Mind a hat főtáblás magyar játékos vereséget szenvedett az egyes első fordulójában szerdán a 100 ezer dollár (29.6 millió forint) összdíjazású székesfehérvári ITF női tenisztornán.

tenisz női tenisz Székesfehérvár ITF

Tenisz: újraválasztották a Nemzetközi Szövetség elnökét

2019-09-27 13:31:24

Újabb négy évre bizalmat kapott a tagságtól David Haggerty, a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) elnöke.

David Haggerty ITF tenisz

Tenisz: Babos Tímea nyolcaddöntőbe jutott Manchesterben

2019-06-12 18:41:46

Babos Tímea az ausztrál Maddison Inglis legyőzésével továbbjutott a Manchesterben zajló 100 ezer dollár (28 millió forint) összdíjazású füves pályás női tenisztorna első fordulójából.

tenisz női tenisz ITF Babos Tímea

Tenisz: ennél mélyebbről nem lehet meccset nyerni

2019-04-10 10:37:56

Tara Moore 6:0, 5:0-ás hátrányban volt Jessica Ponchet-val szemben az ITF Wourld Tour első körében Sunderlandben, mégis sikerült győznie.

ITF Jessica Ponchet Tara Moore

Tenisz: „A Davis-kupa utánozhatatlan sorozat”

2019-02-22 11:11:11

David Haggerty, a Nemzetközi Teniszszövetség amerikai elnöke úgy véli, a hamarosan átalakuló Fed-kupa döntője Budapesten is lehet – az amerikai sportdiplomata emellett biztos a Davis-kupa madridi fináléjának sikerében.

ITF Fed-kupa Davis-kupa David Haggerty

Tenisz: Szintai két játszmában búcsúzott a BOK-csarnoktól

2019-02-05 19:20:16

A budapesti BOK-csarnokban zajló férfi challenger-tenisztorna első fordulójában az életében először ATP-versenyen főtáblára jutó 21 éves Szintai Dávid két játszmában 6:3, 6:4-re kikapott a világranglistán 284. helyen álló szerb Danilo Petrovicstól.