Találatok a Iga Swiatek címkére

Találatok száma: 10

Tenisz: feje tetejére állt a világ a friss Roland Garros-győztessel

2020-10-16 12:27:19

Iga Swiatek, a francia nemzetközi teniszbajnokság női egyes versenyének lengyel győztese megpróbál hozzászokni ahhoz, hogy hírességgé vált.

tenisz Roland Garros Iga Swiatek

Poland Garros – így hódította meg egy 19 éves lengyel lány Párizst

2020-10-11 10:02:40

Poland Garros Párizsban! Ahogy beszámoltunk róla, a lengyel Iga Swiatek lett hazája első egyéni Grand Slam-bajnoka, miután az idei Australian Open-győztes amerikai Sofia Kenin ellen sem veszített játszmát.

RG: a 19 éves Swiatek nyert, ő az első lengyel GS-torna-győztes

2020-10-10 16:36:52

A lengyel Iga Swiatek nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot: a döntőben két szettben legyőzte az amerikai Sofia Kenint. A 19 éves játékos hazája első Grand Slam-torna-sikerét aratta, a jövő heti világranglistán a 17. helyre kapaszkodik fel.

19 éves lengyel lány lett a Roland Garros bajnoka!

2020-10-10 13:51:44

A lengyel Iga Swiatek nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot: a döntőben két szettben legyőzte az amerikai Sofia Kenint. A 19 éves játékos hazája első Grand Slam-torna-sikerét aratta, s a jövő heti világranglistán a 17. helyre kapaszkodik fel.

tenisz Sofia Kenin Roland Garros Iga Swiatek

Roland Garros: a Halepet is kiejtő lengyel a női döntőig menetelt

2020-10-08 16:48:46

A francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének elődöntőjében a lengyel Iga Swiatek az argentin Nadia Podoroskát búcsúztatta, ezzel bejutott a döntőbe.

Roland Garros Nadia Podoroska Iga Swiatek

Roland Garros: történelmi selejtezős bravúr a női negyeddöntőben

2020-10-06 17:04:41

Óriási meglepetést okozott a világranglista 131. helyén álló argentin Nadia Podoroska a francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének negyeddöntőjében, amikor 79 perc alatt 6:2, 6:4-re legyőzte a viadal harmadik kiemeltjét, az ukrán Elina Szvitolinát. Ellenfele az elődöntőben a 19 éves lengyel Iga Swiatek lesz.

tenisz Roland Garros Nadia Pdoroska Martina Trevisan Iga Swiatek Elina Szvitolina

Roland Garros: meglepetések a nőknél, Halep és Bertens is kiesett

2020-10-04 13:17:29

Az első helyen kiemelt román Simona Halep a vasárnapi nyolcaddöntőben búcsúzott a francia nyílt teniszbajnokság női versenyétől.

tenisz Simona Halep Roland Garros Martina Trevisan Kiki Bertens Iga Swiatek

Aus. Open: Babos Tímea gyorsan búcsúzott az egyestől

2020-01-22 02:17:40

Az Australian Open női egyesének első fordulójában Babos Tímea 67 perc alatt 6:3 6:2-es vereséget szenvedett a világranglista 56. helyén álló lengyel Iga Swiatektől, s ezzel búcsúzott az egyéni küzdelmektől.

tenisz Iga Swiatek Babos Tímea Australian Open

Babos számára az Aus. Open első köre jelentette egyesben a végállomást

2020-01-21 23:54:25

Babos Tímea 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett az Australian Open főtáblájának 1. fordulójában a 18 éves Iga Swiatektől, így egyesben búcsúzott.

tenisz Iga Swiatek Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Roland Garros: Thiem simán legyőzte Monfilst

2019-06-03 18:06:45

A francia nemzetközi teniszbajnokság negyedik fordulójában a torna 4. kiemeltje, Dominic Thiem könnyedén három sima játszmában 6:4, 6:4, 6:2-re legyőzte a francia Gaël Monfilst és ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. Szintén folytathatja a szereplést a német Alexander Zverev, aki az olasz Fabio Fogninit múlta felül négyszettes, csaknem háromórás mérkőzésen.