Találatok a Gabriel Jesus címkére

Találatok száma: 92

PL: csak nevében volt rangadó – a Man. City kiütötte az Arsenalt

2021-08-28 13:45:10

A Manchester City 5–0-ra megverte hazai pályán a több mint egy félidőn át tíz emberrel küzdő Arsenalt az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójának nyitó mérkőzésén.

angol foci Premier League Manchester City Jack Grealish Granit Xhaka Gabriel Jesus

Chiesát meg sem vette még a Juventus, máris eladná?

2021-07-15 08:17:15

Közelgő olimpia ide, a tomboló nyár és a nyári nyitás utáni tombolás oda, a futball szerelmesei ezen a nyáron is bújják a híreket, alig várják már, kedvenc csapatuk, csapataik kikkel erősítenek – és kikkel nem. Ezen a nyáron is megzörgetünk minden harasztot, utánanézünk a leghihetőbb és legborzalmasabb pletykáknak, és táblázatba gyömöszöljük a legfontosabb igazolásokat. Az angolok után ismét az olaszokkal folytatjuk.

olasz átigazolás olasz labdarúgás német átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás Serie A

Copa América: Jesus nem játszhat a döntőben

2021-07-07 10:40:54

Nem játszhat az argentinok elleni vasárnapi döntőben Gabriel Jesus, a Copa Americán házigazda brazil labdarúgó-válogatott csatára.

Gabriel Jesus Copa América

Copa América: Jesust kiállították, de így is négy között Brazília

2021-07-03 07:17:21

A házigazda Brazília Lucas Paquetá góljával, Gabriel Jesus vad megmozdulása miatt majdnem egy teljes félidőt emberhátrányban játszva 1–0-ra legyőzte Chilét a Copa América negyeddöntőjében. Peru mozgalmas mérkőzés után tizenegyesekkel legyőzte Paraguayt, és szintén a négy közé jutott.

perui válogatott paraguayi válogatott chilei válogatott brazil válogatott Lucas Paquetá Gabriel Jesus

Videó: előbb labdát, aztán lábat talált – ezért állították ki a Leeds-játékost!

2021-04-10 14:45:45

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 31. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a Leeds United az első félidő végén megfogyatkozott a Manchester City otthonában Liam Cooper kiállítása miatt. A 29 éves skót védő belépőjéért előbb sárga lapot kapott, ám a videobíró jelzése után a játékvezető leküldte őt a pályáról.

videó piros lap labdarúgás kiállítás angol labdarúgás angol foci

PL: öt Man. City-játékos nem játszhat a Chelsea ellen

2021-01-01 17:43:24

Öt Manchester City-játékos sem léphet pályára koronavírusos megbetegedés miatt a Chelsea elleni angol bajnoki rangadón vasárnap.

angol foci Premier League Pep Guardiola Manchester City Kyle Walker Gabriel Jesus

Man. City: két játékos is elkapta a koronavírust

2020-12-25 12:48:24

A Manchester City hivatalos közleményben tudatta a nyilvánossággal, hogy két játékosa – Kyle Walker és Gabriel Jesus –, valamint két stábtagja is megfertőződött a koronavírussal.

koronavírus angol labdarúgás Premier League Manchester City Kyle Walker Gabriel Jesus

PL: gondok a Citynél – Guardiolának nem maradt csatára

2020-09-26 07:26:56

Az argentin Sergio Agüero után a Manchester City labdarúgócsapatának brazil csatára, Gabriel Jesus is megsérült.

Manchester City Josep Guardiola Gabriel Jesus

BL: Varane újabb elképesztő hibája, büntetett a Man. City – videó

2020-08-07 21:14:24

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntő-visszavágóján a Manchester City egy újabb óriási védelmi hibát kihasználva visszavette a vezetést a Real Madrid ellen: Raphaël Varane ügyetlenkedése után Gabriel Jesus köszönt be. Az angol együttes így már 4–2-re vezet összesítésben.

Real Madrid Raphaël Varane Manchester City Gabriel Jesus Bajnokok Ligája BL-nyolcaddöntő

Guardiola Sanét már pótolta, jön Stones, Otamendi és... Jesus?

2020-08-05 08:07:52

A koronavírus és a gazdasági világválság árnyékában sem szünetel az átigazolási időszak, s mint 2008 óta mindig, ezúttal is megkíséreljük ráncba szedni a topligák jöttek-mentekjeit. A második hetet szokásainknak megfelelően Angliában kezdjük, mégpedig a Manchester Cityvel.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás Pau Torres Manchester City

Roppant izgalmas mérkőzésen nyert a Manchester City

2020-07-15 17:59:59

Nagy nehézségek árán tudta csak megverni (2–1) odahaza a  Manchester City a kiesés ellen harcoló AFC Bournemouth-t az angol Premier League 36. fordulójában.

onlive! közvetítés VAR Premier League Manchester City Gabriel Jesus

Man. City: jelentős fizetésemeléssel marasztalják Gabriel Jesust

2020-05-16 16:47:28

Jelentősen megemelt fizetéssel ajánlott új szerződést a Manchester City futballcsapata Gabriel Jesusnak – a The Sun értesülése szerint.

Premier League Manchester City Gabriel Jesus

BL: „Mindenki látta, hogy Gabriel Jesus meglökte Ramost”

2020-02-27 15:44:51

Nem viselte jól a Manchester City elleni BL-kudarcot Vinícius Júnior, a Real Madrid játékosa. A 19 esztendős támadó úgy érzi, a játékvezetőknek is köze van ahhoz, hogy az angol csapat diadalmaskodott.

Vinícius Júnior Sergio Ramos Real Madrid Manchester City Gabriel Jesus Bajnokok Ligája

Egy börtönben kezdett focizni, ma már Guardiola jolly jokere

2020-02-27 11:08:31

Sokak szerint az új Ronaldo lehet, mások azzal is beérnék, ha a Manchester City következő Sergio Agüerója lenne. Gabriel Jesus néhány hónapja még távozni akart a Premier League címvédőjétől, épp a Real Madrid hívta, amely ellen szerda este kulcsfontosságú gólt fejelt a Bajnokok Ligájában. Most úgy fest, bármi is lesz a City sorsa, a brazil csatár lehet a jövő csapatának egyik alappillére az Etihadban.

angol labdarúgás Sergio Agüero Ronaldo Lima Ronaldo Real Madrid Premier League

BL: „Az első félidőnek vége, de a meccs még nem lefutott" – a Real–City visszhangjai

2020-02-27 07:17:31

„Ha van csapat, amely képes innen fordítani, az a Real Madrid" – Pep Guardiola és játékosa egyaránt ezzel a konklúzióval távoztak a Santiago Bernabéu Stadionból, miután a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén 2–1-re legyőzték a spanyol csapatot. Kevin De Bruyne és Gabriel Jesus ugyanakkor optimista: az elsődleges céljukat elérték…

Zinendine Zidane Real Madrid Pep Guardiola Manchester City Kevind De Bruyne Gabriel Jesus

BL: a hajrában fordított a Man. City a Real Madrid ellen

2020-02-26 22:53:14

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Manchester City 2–1-es győzelmet aratott a Santiago Bernabéu Stadionban a Real Madrid felett. A két sztárcsapat meglehetősen eseménytelen első félidőt játszott, majd megélénkült a játék: a Real Isco góljával szerzett vezetést, ám a City Gabriel Jesus fejesével és Kevin De Bruyne tizenegyesgóljával fordított, ráadásul Sergio Ramos a kiállítás sorsára jutott. Visszavágó március 17-én.

nyolcaddöntő Zinédine Zidane Real Madrid Pep Guardiola Manchester City Kevin De Bruyne

BL: öt perc alatt fordított a Man. City Madridban – videó

2020-02-26 22:44:05

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán a Manchester City Gabriel Jesus 78. percben szerzett góljával egyenlített, majd Kevin De Bruyne tizenegyesével fordított a 83. percben a Real Madrid otthonában. Ráadásul a 86. percben Sergio Ramost kiállították.

Sergio Ramos Real Madrid Manchester City Kevin De Bruyne Gabriel Jesus Bajnokok Ligája

45 perc dögunalom, 45 perc dráma Madridban – előnyben a City

2020-02-26 20:16:13

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Manchester City 2–1-es győzelmet aratott a Santiago Bernabéu Stadionban a Real Madrid felett. A két sztárcsapat meglehetősen eseménytelen első félidőt játszott, majd megélénkült a játék: a Real Isco góljával szerzett vezetést, ám a City Gabriel Jesus fejesével és Kevin De Bruyne tizenegyesgóljával fordított a hajrában, ráadásul Sergio Ramos a kiállítás sorsára jutott. Visszavágó március 17-én.

PL: Gabriel Jesus hajrágólja döntötte el a Cityk csatáját

2020-02-22 20:26:24

Az angol labdarúgó Premier League 27. fordulójának rangadóján a Manchester City idegenben 1–0-ra legyőzte a Leicester Cityt Gabriel Jesus góljával. Ezzel a listavezető Liverpool előnye 19 pontra „fogyatkozott” – legalábbis ideiglenesen, hiszen az éllovas hétfőn játszik a West Ham United ellen.

Sergio Agüero Premier League PL Manchester City Leicester City Kasper Schmeichel