F3: Szmoljar pole-ban; Tóth 29. a monzai időmérőn

Alekszandr Szmoljar szerezte meg a pole pozíciót a Formula–3-as záró hétvége időmérőjén Monzában. Mögötte Zane Maloney és Roman Stanek érkezett, míg az első ötös sorát Victor Martins és Arthur Leclerc tette teljessé.

Tóth László Formula–3 F3 Alekszandr Szmoljar

F3: Collet nyert Correa előtt; Tóth 27. a zandvoorti sprintfutamon

2022-09-03 11:07:22

Caio Collet aratott győzelmet a Formula–3-as zandvoorti versenyhétvége sprintfutamán. Mögötte Juan Manuel Correa és Zak O'Sullivan szelte át a célvonalat, míg az első ötöst Jonny Edgar és Grégoire Saucy egészítette ki. Tóth László a 27. helyen látta meg a kockás zászlót.

Tóth László Juan Manuel Correa Formula–3 F3 Caio Collet

F3: Maloney a pole-ban, Tóth a mezőny végén Zandvoortban

2022-09-02 13:53:56

Zane Maloney szerezte meg a pole pozíciót a Formula–3-as zandvoorti versenyhétvége időmérőjén. Mögötte Victor Martins és Jak Crawford érkezett, míg az első ötös sorát Roman Stanek és Franco Colapinto tette teljessé. Tóth László az utolsó helyen zárt.

időmérő Tóth László Formula–3 F3

F3: Crawford nyert, Tóth 22. a spielbergi sprintfutamon

2022-07-09 11:15:53

Jak Crawford aratott győzelmet a Formula–3-as osztrák versenyhétvége sprintfutamán. Mögötte Caio Collet és Franco Colapinto szelte át a célvonalat, míg Tóth László a 22. helyen látta meg a kockás zászlót.

Tóth László Jak Crawford Formula–3 F3 Caio Collet

F3: Martins nyert Spanyolországban; Tóth a 24. helyen

2022-05-22 10:59:02

Victor Martins aratott győzelmet a Formula–3-as spanyolországi versenyhétvége vasárnapi futamán. Mögötte Roman Stanek és Isack Hadjar szelte át a célvonalat, míg Tóth László a 24. helyen zárt.

Victor Martins Tóth László Roman Stanek Formula–3 F3 Alekszandr Szmoljar

F3: Vidales nyert hazai pályán; Tóth a 26. helyen

2022-05-21 11:49:04

David Vidales aratott győzelmet a Formula–3-as spanyolországi versenyhétvége szombati futamán. Mögötte Jak Crawford és Caio Collet futott be, míg Tóth László a 26. helyen látta meg a kockás zászlót.

Tóth László Juan Manuel Correa Jak Crawford Formula–3 F3 David Vidales

F3: Colapinto nyert; Tóth László 19. az imolai sprintfutamon

2022-04-23 11:22:59

Franco Colapinto aratott győzelmet a Formula–3-as imolai versenyhétvége sprintfutamán. Mögötte Victor Martins és Jak Crawford szelte át a célvonalat, míg a magyar induló, Tóth László a tizenkilencedik pozícióban látta meg a kockás zászlót.

Tóth László Frnaco Colapinto Formula–3 F3

F3: csapatot vált, de a Formula–3-ban marad Tóth László

2022-01-25 11:24:43

A cseh Charouz Racing System színeiben folytatja pályafutását a Formula–3-as versenysorozatban Tóth László, aki tavaly mutatkozott be a szériában – közölte az MTI.

egyéb autó-motor egyéb autó motor Tóth László Formula–3 F3

F3: Tóth László hasznosnak és tanulságosnak értékelte első idényét

2021-10-06 11:46:19

Sokat tanult és rengeteg tapasztalatot szerzett autóversenyzői pályafutása első Formula–3-as idényében Tóth László, aki a spanyol Campos Racing színeiben teljesítette a versenysorozat idei idényét – írja a Magyar Távirati Iroda.

Tóth László Formula–3 F3

F3: Hauger bajnok lett; Tóth kiesett az első versenyen Szocsiban

2021-09-24 13:32:35

Logan Sargeant aratott győzelmet a Formula–3-as idényzáró sprintfutamán Szocsiban. Mögötte a bajnoki címét bebiztosító Dennis Hauger látta meg a kockás zászlót, míg a dobogó alsó fokára Victor Martins állhatott fel. A magyar induló, Tóth László műszaki probléma miatt kénytelen volt feladni a futamot.

F3: Doohan újabb győzelmet aratott; Tóth 23. az esős Spában

2021-08-29 10:36:29

Jack Doohan aratott győzelmet a Formula–3 spái versenyhétvégéjének vasárnapi fő futamán. Mögötte Victor Martins és Alekszandr Szmoljar haladt át a célvonalon, míg Tóth László 23. helyen látta meg a kockás zászlót.

Tóth László Spa-Francorchamps Formula–3 F3

F3: Vesti győzött, Tóth a 24. lett a spielbergi záró futamon

2021-07-04 11:13:17

Frederik Vesti győzelmével ért véget a Formula–3-as záró futam az Osztrák Nagydíj hétvégéjén. A dán versenyző mögött Dennis Hauger, harmadikként pedig Olli Caldwell ért célba. Tóth László a 24. helyen zárta a harmadik futamot Spielbergben.

Tóth László Spielberg Osztrák Nagydíj Frederik Vesti Formula–3 F3

F3: Schumacher győzelemmel szerezte meg az első pontjait; Tóth a 21.

2021-07-03 17:56:57

David Schumacher szerezte meg a győzelmet a Formula–3-as második versenyen az Osztrák Nagydíj versenyhétvégéjén. A dobogóra még Frederik Vesti és Dennis Hauger állhatott fel, Tóth László a 21. helyen ért célba Spielbergben.

Tóth László Spielberg Formula–3 F3

F3: Tóth László is részt vett a barcelonai teszten

2021-04-26 13:52:00

Az elmúlt hét második felében a Barcelona közelében elhelyezkedő Circuit de Catalunyán tartották meg az FIA Formula–3-as bajnokság mezőnyének az idény előtti második kollektív tesztet, amely az utolsó volt a szezonnyitó versenyhétvége előtt. A teszten Tóth László is részt vett a Campos Racing színeiben – tájékoztatott a Tóth László média.

Tóth László F3

Autósport: Keszthelyi Vivien a Portugál Nagydíj hétvégéjén debütálhat

2021-04-26 09:24:54

A Portugál Nagydíj betétfutamaként az Euroformula Open mezőnyében Keszthelyi Vivien, aki kétnapos hivatalos teszten vett részt a hétvégén – tájékoztatott a VRS Sport Group.

Keszthelyi Vivien F3

Autósport: Ralf Schumacher fia a Formula–3-ban folytatja

2020-02-05 18:16:13

A Forma–3-ban folytatja pályafutását David Schumacher, a korábbi Formula–1-es versenyző Ralf fia és a legendás hétszeres világbajnok Michael unokaöccse.

autósport Ralf Schumacher Mick Schumacher Michael Schumacher F4 F3

Autósport: két Schumacher is versenyez Oroszországban a hétvégén

2019-09-24 18:09:35

Michael és Ralf Schumacher fia, Mick és David is rajthoz áll a hétvégén a Formula–1-es Orosz Nagydíj betétfutamain.

Orosz Nagydíj Mick Schumacher F3 F2 F1 David Schumacher

F3: óriási baleset a monzai versenyen – videó

2019-09-07 11:32:34

Alex Peroni óriásit bukott a Formula–3 monzai versenyhétvégéjének első versenyén, amikor ráhajtott egy kerékvetőre, amitől autója felrepült a levegőbe, többször is megforgott, majd a pálya széli gumifalba csapódott. A versenyző szerencsére magától szállt ki a kocsijából, majd a pályakórházba szállították. A futamon Robert Shwartzman nyert.

Monza F3

Autósport: F3-as futamot nyert az amputált lábú pilóta

2019-05-20 10:14:41

Az akkor 17 esztendős autóversenyző, Billy Monger két éve egy brit F4-es versenyen szenvedett súlyos balesetet, amely miatt mindkét lábszárát amputálni kellett. A pilóta a balesete után visszatért az együlésesek világába és több mint két év után az elmúlt hétvégén ismét futamot nyert: az esős időben rendezett Pau-i Nagydíjon győzött Franciaországban.

Pau F3 Euroformula Open Billy Monger

Autósport: törölték a 2019-es F3-as idényt

2019-03-22 16:32:02

Hat héttel az idény kezdete előtt mindössze hat versenyző indulása volt biztos a Formula European Masters 2019-es szezonjában, ezért a szervezők úgy döntöttek, hogy lefújják a sorozat idei szezonját.