Találatok a Eindhoven címkére

Találatok száma: 30

Videó: becsavarta, mint Beckham - bár ne tette volna!

2015-04-25 16:36:45

Az Eindhoven–Oss (2–1) holland másodosztályú bajnoki labdarúgó-mérkőzés 18. percében a vendégek játékosa, Jordi Balk gyönyörűen csavart a kapuba. A csapattársak mégsem rohantak hozzá, hogy gratuláljanak neki...

videó Oss Jordi Balk Eindhoven

Úszás: Cseh László országos csúccsal győzött 50 pillangón

2015-04-02 19:33:57

Cseh László magyar csúccsal győzött 50 méter pillangón Eindhovenben, a hollandok nemzetközi bajnokságán csütörtökön.

úszás Eindhoven Cseh László

Eredivisie: magyarok nélküli Breda-Roda, nyert a PSV és a Feyenoord

2014-02-08 22:33:50

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 23. fordulójában a PSV Eindhoven 3–2-re, a Feyenoord 5–1-re győzött.

légiósok holland foci PSV Németh Krisztián Eredivisie Eindhoven

Sakk: újabb fél pontot hozott Rapportnak a ritka megnyitás

2014-01-23 18:55:04

Döntetlennel folytatta szereplését Rapport Richárd a hollandiai sakk szupertornán. A magyar nagymester az Eindhovenben megtartott fordulóban világossal a holland Anish Girivel osztozott meg a ponton.

sakk Wijk aan Zee Rapport Richárd Eindhoven Anish Giri

Videó: nem bírta a Rába ETO tempóját a holland bajnok

2013-11-25 13:59:37

Bár a Rába ETO nem jutott tovább az UEFA Futsal Cup elitkörének lisszaboni csoportjából, az utolsó meccsen fantasztikus első félidei teljesítményének (is) köszönhetően 7–2-re legyőzte a holland bajnokot, az Eindhovent. Íme, a találkozó góljai!

videó futsal Rába ETO Eindhoven

A "Toivonen ügy"

2013-08-23 09:08:47

Hallani lehetett arról, hogy a PSV-től megszereztük Ola Toivonen-t, de a játékos mégsem érkezett. A nyáron bombaként robbant a hír, mi szerint...

Eindhoven PSV öttusa európa-bajnokság Székesfehérvár

Videó: újabb világcsúcs - Hosszú bombaformában úszott

2013-08-07 15:12:50

Mint arról beszámoltunk, Hosszú Katinka megdöntötte a rövid pályás világcsúcsot az eindhoveni világkupa női 200 méteres vegyes úszásában. Íme!

úszás videó Hosszú Katinka Eindhoven

Videó: Dzsudzsák Balázs mutatja be hollandiai otthonát!

2009-02-04 04:00:22

A Képes Sport stábja ezúttal Hollandiában, egészen pontosan Eindhovenben járt, ahol a bajnokcsapat magyar szélsőjénél vendégeskedett. A videón a PSV Eindhoven magyar válogatottja, Dzsudzsák Balázs mutatja be eindhoveni lakását.

Dzsudzsák_Balázs video Eindhoven

Cseh László Európa királya 400 vegyesen, most sem volt ellenfele

2009-01-09 10:47:20

Gyors egymásutánban két éremnek is örülhettünk az eindhoveni vizes Európa-bajnokság utolsó versenynapján, előbb Kovács Emese szerzett nagyszerű versenyzés után ezüstérmet a 200 méteres női pillangóúszásban, majd Cseh László mutatta meg a földrésznek, hogy ő a legjobb, több mint három testhosszt vert a második helyezett görög Drimonakoszra 400 vegyesen.

Cseh László Európa-bajnokság

Műugrás: Barta Nóra és Kormos Villő is döntős 3 m-en

Barta Nóra és Kormos Villő egyformán bejutott a 3 méteres műugrás délutáni, 12-es Eb-döntőjébe.

Európa-bajnokság műugrás Barta Nóra

Úszó Eb: Kovács és Jakabos elődöntős, Boulsevicz kiesett

Magyar szempontból rosszul indult az eindhoveni úszó Európa-bajnokság utolsó előtti napja: Bor Katalin simán kiesett a vasárnap délelőtti selejtezőben.

úszó Eb Boulsevicz Beatrix Jakabos Zsuzsanna

Műugrás: Dmitrij Szautyin nyert 3 méteren

Dmitrij Szautyin nyerte a férfi műugrók 3 méteres számát az eindhoveni Európa-bajnokságon.

Európa-bajnokság műugrás Eindhoven

Úszó Eb: Filippi nyert női 800 gyorson, Nagy Réka a 8. lett

Nagy Réka a 8. helyen végzett a 800 méteres női gyorsúszásban az Eindhovenben zajló „vizes” Európa-bajnokságon.

Eindhoven 800 méteres női gyorsúszás

Toronyugrás: Mátyás Melinda döntőbe jutott Eindhovenben

Mátyás Melinda döntőbe jutott női toronyugrásban a hollandiai Európa-bajnokságon.

Eindhoven toronyugrás

Úszó Eb: Kis Gergő döntős 800 méteres gyorsúszásban

Kis Gergő első helyen jutott tovább a 800 méteres gyorsúszás döntőjébe.

úszó Eb Eindhoven 800 méteres férfi gyorsúszás

Úszó Eb: nem jutottak tovább a magyar lányok 100 m gyorson

Három magyar úszónő indult a 100 méteres női gyors előfutamain, de Hosszú Katinka, Mutina Ágnes és Tompa Orsolya közül egyik versenyző sem jutott a középdöntőbe.

Hosszú Katinka Eindhoven Mutina Ágnes

Úszó Eb: Cseh és Kerékjártó középdöntős 200 méter vegyesen

Három magyar versenyző indult a 200 méteres férfi vegyes előfutmán. Mindhárman az első hatban szerepelnek, így a két legjobb magyar indulhat a középdöntőben: Cseh László és Kerékjártó Tamás.

Eindhoven úszó Európa-bajnokság

Úszó Eb: Bor Katalin kiesett a 100 méteres női mellúszásban

Bor Katalin nem jutott be a középdöntőbe a 100 méteres női mellúszás előfutamán.

úszó Eb Eindhoven 100 méteres női mellúszás

Cseh László címvédőhöz méltóan szerepelt a 200 vegyes előfutamában

Az eindhoveni úszó Európa-bajnokság második napján, a délelőtti előfutamokban tíz magyar versenyzőért szoríthattunk. Közülük a legjobban Cseh László szerepelt, aki 200 vegyesen, 1:59.08-as idővel első helyen jutott a délutáni középdöntőbe.