Találatok a AYOF címkére

Találatok száma: 10

Ifjúsági sport: 14 érem az ausztráliai olimpiai fesztiválon

2013-01-20 13:13:32

A vasárnapi utolsó versenynapon már nem sikerült érmet szerezni, így a magyar küldöttség 14 dobogós hellyel zárta a Sydneyben rendezett Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivált (AYOF).

ifjúsági sport Tótka Sándor Lucz Dóra Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál AYOF

AYOF: dobogóközelben zárt két magyar súlyemelő

2013-01-19 11:36:44

Negyedik helyen végzett két magyar súlyemelő is a Sydneyben zajló Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (AYOF) harmadik napján.

súlyemelés Magyar Olimpiai Bizottság AYOF

AYOF: 13 éremmel zártak a magyar kajakosok és kenusok

2013-01-18 22:01:13

Két első és két harmadik helyezést szereztek a magyar kajakosok a Sydneyben zajló Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (AYOF) második napján, így összességében 13 éremmel - hat arannyal, egy ezüsttel és hat bronzzal - fejezték be szereplésüket a sportág képviselői.

AYOF Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál kajak-kenu

AYOF: bronz úszásban, verseny nélküli érmek kajak-kenuban

2013-01-18 13:22:38

Sebestyén Dalma bronzérmet szerzett 100 méteres mellúszásban a Sydneyben zajló Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (AYOF) harmadik napján. Kajak-kenuban verseny nélkül szereztünk két-két arany- és bronzérmet.

úszás kajak-kenu Sydney AYOF

AYOF: negyedik lett a triatlonos Pap Dávid

2013-01-18 09:40:44

A triatlonos Pap Dávid a negyedik helyen végzett a Sydneyben zajló Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (AYOF) harmadik napján.

triatlon Sydney Pap Dávid AYOF

AYOF: négy magyar kajakos arany és egy ezüst a 2. napon

2013-01-17 10:07:17

A csapat kajak-kenus részlege a nyitó napi négy bronz után négy arannyal és egy ezüsttel gazdagította a magyar éremgyűjteményt a Sydneyben zajló Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (AYOF) második napján.

kajak-kenu Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál AYOF

AYOF: négy magyar bronz az első versenynapon Sydneyben

2013-01-16 12:31:46

A magyar csapat négy bronzérmet szerzett az első versenynapon az ausztrál ifjúsági olimpiai fesztiválon (AYOF) Sydneyben.

úszás triatlon súlyemelés kajak-kenu Magyar Olimpiai Bizottság MOB

AYOF: megérkezett Sydneybe a magyar csapat

2013-01-15 10:46:36

Másfél napi utazás után megérkezett Sydneybe a magyar csapat, amely az Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (AYOF) vesz részt.

ifjúsági olimpiai fesztivál Magyar Olimpiai Bizottság MOB AYOF

AYOF: bemutatkozott a sydney-i magyar csapat

2013-01-08 13:43:44

Bemutatkozott kedden az a 24 sportoló, aki képviselni fogja Magyarországot a január 15-én kezdődő Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (AYOF), a 14-18 éves korosztály sportolóit felvonultató, Sydneyben sorra kerülő versenyen.

Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Fesztivál AYOF

MOB: 24 magyar indul az Ausztrál Ifjúsági Olimpia Fesztiválon

2012-11-23 13:30:26

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Magyarország 24 versenyzőt indít a januári Ausztrál Ifjúsági Olimpia Fesztiválon (AYOF).