Találatok a Acapulco címkére

Találatok száma: 17

Tenisz: Nadal simán elődöntős, Wawrinka kiesett Acapulcóban

2020-02-28 10:02:04

Rafael Nadal könnyedén jutott túl a negyeddöntőn a kétmillió dollár (606 millió forint) összdíjazású acapulcói férfi keménypályás tenisztornán. Háromjátszmás mérkőzésen biztosította helyét a negyeddöntőben Christian Garín a Santiago de Chilében zajló, 675 ezer dollár (205 millió forint) összdíjazású férfi salakpályás tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Santiago Rafael Nadal Acapulco ATP

Tenisz: a szerb világsztár bejelentette, mikor tér vissza

2017-02-24 10:36:05

Novak Djokovics hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy a jövő heti, mexikói tenisztornán tér vissza a pályára.

tenisz Novak Djokovics Acapulco ATP Acapulco

Tenisz: Ferrer elképesztő, Nadal két lépésre Vilas rekordjától

2015-02-28 07:11:11

David Ferrer az első szett elvesztése után két 6:0-ra megnyert játszmával fordított Ryan Harrison ellen az acapulcói tenisztorna elődöntőjében. Ferrer ellenfele a döntőben a Kevin Andersont búcsúztató Nisikori Kei lesz.

tenisz Rafael Nadal Marija Sarapova David Ferrer Buenos Aires Acapulco

Tenisz: Dimitrov a második kilencvenes duplázó

2014-03-02 13:09:41

A bolgár Grigor Dimitrov nyerte meg az acapulcói tenisztorna férfi egyeseinek küzdelmét, miután a döntőben 7:6, 3:6, 7:6-ra legyőzte a dél-afrikai Kevin Andersont. A hölgyeknél a szlovák Dominika Cibulková lett a végső győztes a mexikói viadalon.

tenisz Grigor Dimitrov Dominika Cibulková Acapulco

Öttusa-vk: a koszos vízben 2 méteres a látótávolság

2014-03-01 10:42:03

A kombinált szám előtt félbeszakadt és végeredmény nélkül zárult a női verseny döntője az öttusázók idei első világkupaversenyén, Acapulcóban, helyi idő szerint pénteken.

öttusa-vk öttusa Acapulco

Tenisz: az „éjszaka csillaga” legyőzte Murrayt

2014-03-01 09:43:44

Kevin Anderson és Grigor Dimitrov jutott be az acapulcói teniszverseny döntőjébe. Utóbbi Andy Murrayt verte meg az elődöntőben, szetthátrányból fordítva.

tenisz Kevin Anderson Grigor Dimitrov Andy Murray Acapulco

Tenisz: Ferrer megsérült, Dimitrovék éjszakáztak

2014-02-28 08:29:36

Az első helyen kiemelt David Ferrer combsérülés miatt feladta negyeddöntős mérkőzését a dél-afrikai Kevin Anderson ellen az acapulcói tenisztornán. A spanyol játékosra pénteken MR-vizsgálat vár, ezután derül ki, mennyire súlyos a sérülése.

tenisz David Ferrer Acapulco

Tenisz: Nadal kiütötte Ferrert az acapulcói döntőben

2013-03-03 06:55:46

A spanyol David Ferrer egy lépésre volt attól, hogy sorozatban negyedszer is megnyerje az acapulcói salakpályás tenisztornát, ezt az utolsó lépést azonban esélye sem volt megtenni, ugyanis a döntőben 6:0, 6:2-re kikapott honfitársától, Rafael Nadaltól.

tenisz Sara Errani Rafael Nadal Monica Niculescu David Ferrer Acapulco

Videó: szenzációs labdamenetet nyert az argentin Almagro ellen

2013-03-01 14:51:30

Az argentin Horacio Zeballos fantasztikus labdamenetet nyert meg Nicolás Almagro ellen az Acapulcóban zajló salakpályás tenisztornán. A mérkőzésen viszont a spanyol teniszező győzött (6:3, 6:4), így bejutott az elődöntőbe. Íme a labdamenet!

videó tenisz labdamenet Nicolás Almagro Horacio Zeballos Acapulco

Tenisz: Alundnak ezúttal esélye sem volt Nadal ellen

2013-02-28 08:44:17

A korábbi világelső Rafael Nadal könnyed kétjátszmás győzelemmel jutott be az Acapulcóban zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjébe. A spanyol világranglista-5. az argentin Martín Alundot győzte le, akivel nemrégiben Sao Paulóban is találkozott, és meg is szenvedett ellene – elvesztett egy játszmát –, ám végül akkor is továbbjutott.

tenisz Rafael Nadal Martín Alund Acapulco

Tenisz: Juan Martín del Potro tovább remekel Delray Beachen

2011-02-25 09:16:10

A hosszú sérülése után egyre jobb formába lendülő Juan Martín del Potro továbbra is remekül szerepel a Delray Beachen zajló férfi tenisztornán. Az argentin teniszező a legutóbbi körben az orosz Tejmuraz Gabasvilit győzte le 6:1, 6:1-re. Del Potro az első két találkozóján mindössze hét gémet veszített el.

tenisz Juan Martín del Potro Delray Beach Acapulco

Arn számára véget ért az acapulcói verseny

2011-02-25 07:30:50

Arn Gréta három játszmában vereséget szenvedett a svéd Johanna Larssontól az acapulcói WTA-torna negyeddöntőjében.

tenisz Arn Gréta Acapulco

6:1, 4:0-ról bukta el Szávay az Arn Gréta elleni mérkőzését

2009-02-27 04:00:25

Két, 2009-ben nem remeklő magyar teniszező csapott össze a 220 ezer dollár összdíjazású acapulcói női torna selejtezőjének utolsó fordulójában. A találkozón Szávay Ágnes már 6:1, 4:0-ra vezetett, de végül három játszmában vereséget szenvedett Arn Grétától – igaz, szerencsés vesztesként ő is főtáblás.

Szávay_Ágnes Arn Gréta Acapulco

Tenisz, ATP-torna: Almagro meglepte Nalbandiant Acapulcóban

2008-03-09 00:00:29

A spanyol Nicolas Almagro nyerte az acapulcói, 180 000 dollár összdíjazású ATP-tornát, miután a döntőben 6:1, 7:6-ra megverte az első helyen kiemelt argentin David Nalbandian.

David_Nalbandian ATP

Acapulco: Moyá nem bírt a kétszeres olimpiai bajnok Massuval

2008-03-06 00:00:29

A másodikként rangsorolt spanyol Carlos Moyá már a 2. fordulóban kiesett az acapulcói tenisztornán.

Carlos Moya Acapulco

Tenisz, Acapulco: kezdésként Nalbandian és Moya sem hibázott

2008-03-05 00:00:33

Az Acapulcóban zajló 794 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztorna egyeseinek küzdelmében az első helyen kiemelt argentin David Nalbandian (képünkön) és a második helyen rangsorolt spanyol Carlos Moya is két-két játszmában verte ellenfelét.

férfi egyes David_Nalbandian

Tenisz, Acapulco: Arn Gréta kikapott az első fordulóban

2008-03-04 00:00:29

Az Acapulcóban zajló, 180 ezer dollár összdíjazású női tenisztorna egyeseinek küzdelmében Arn Gréta az első fordulóban kétjátszmás mérkőzésen szenvedett vereséget a német Julia Schrufftól.