20 találat
Bajnokok Ligája
2008.09.30. 22:45

Egyszerűen lefocizva: az Arsenal kiütötte a Portót az Emiratesben

BAJNOKOK LIGÁJA, G-CSOPORT. BL-történelme legsúlyosabb vereségét szenvedte el a portugál bajnok; nem volt gól Isztambulban.
G csoport
Vízilabda
2007.10.14. 14:15

Szépen búcsúzott az Eger az Euroligától, maradt a LEN-kupa

VÍZILABDA. Gerendás György csapata az utolsó meccsen 17 góllal verte a Montpelliert, de nyert a Posillipo is a Kosice ellen.
Eger
G csoport
Archiv cikkek
2007.10.13. 21:26

Hiába játszottak szebben, kikaptak a hollandok Romániában

G CSOPORT. Az idáig veretlen két válogatott csatáját a keleti szomszédunk nyerte, amely így készülhet az Európa-bajnokságra.
G csoport
Marco van Basten
Románia
Vízilabda
2007.10.12. 15:09

Döntetlennel folytatta a szereplését az Eger az Euroligában

EGER-JADRAN 5-5. Gerendás György csapata az utolsó negyed előtt még két góllal vezetett, de mégis csak egy pontot szerzett.
Eger
G csoport
2007.10.02. 23:13

Zlatan Ibrahimovic két góljával nyerte meg az Inter a PSV elleni mérkőzést

G CSOPORT Az idegenben elszenvedett vereség után most győzött a második félidő közepétől emberhátrányban játszó Inter.
G csoport
Ibrahimovic
2006.11.21. 23:20

A végén bedarálták a londoniak a németeket

Arsenal–Hamburger SV 3-1. Az "ágyúsok" ezúttal is temérdek helyzetet hagytak ki, lőttek két felső kapufát is, de a végén összeroppantották a vendégeket.