Bundesliga: 57 millió eurót zsebeltek be télen a német klubok

MTI MTIMTI MTI
2011.01.13. 13:34
Címkék
A téli szünet során összesen 57.1 millió euróért adtak el labdarúgókat a német Bundesliga élvonalában szereplő klubok.

A piacon eddig 17 játékos került átadólistára, ugyanakkor 15 futballista szerződött új egyesülethez, összesen 24.4 millióért. Az átigazolási időszak január 31-ig tart.

A legnagyobb visszhangot a bosnyák Edin Dzeko ügye váltotta ki, aki német rekordot jelentő 35 millióért szerződött a Wolfsburgtól az angol Manchester Cityhez.

A legnagyobb visszhangot a bosnyák Edin Dzeko ügye váltotta ki, aki német rekordot jelentő 35 millióért szerződött a Wolfsburgtól az angol Manchester Cityhez.

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Jordánia–Algéria csoportmeccs

Foci vb 2026
5 perce

Haaland csatlakozott Kane mellé, de Kocsis Sándortól még messze van

Foci vb 2026
14 perce

Statisztikák: Haaland rekordokat halmozott – ez lesz a legjobb vb-aranycipőcsata valaha?

Foci vb 2026
18 perce

Foci vb 2026: Jordánia–Algéria

Foci vb 2026
25 perce

Benbuali a kispadon, első győzelmére hajt Jordánia és Algéria – itt vannak a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
31 perce

Ötgólos meccsen verte Norvégia Szenegált – videók

Foci vb 2026
55 perce

3–2-re legyőzte Szenegált és továbbjutott Norvégia

Foci vb 2026
1 órája

Haaland is duplázott, Norvégia ötgólos thrilleren verte meg Szenegált a vb-n

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik