Nincs jó formában a Palmeiras labdarúgócsapata, amely a brazil bajnokságban legutóbbi tíz meccséből csak egyet nyert meg. Néhány szurkoló pedig úgy gondolta, hogy ennek most már következményei lesznek, így egy szervezett csoportban megtámadták a csapat középpályását, Joao Vitort. A rendőrség elmondása szerint a kisebb sérüléseket szenvedő labdarúgót többször megrugdosták, és ököllel megütötték a Palestra Italia Stadion előtt. A felvételen Joao Vitor sárga pólóban látható.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






