Korábban már beszámoltunk arról, hogy Neymar másodpercek alatt kiállíttatta magát az Atlético Mineiro–Santos brazil bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A forró fejű, fiatal támadó a hajrában a felezővonalat átlépve követte volna az akciót, de sárga lapot érő taktikai szabálytalanságot vétettek ellene. A szabadrúgáshoz készülődő sértett azonban – vajon miért? – odaszólt valamit a játékvezetőnek, aki azonnal sárga lapot adott neki, majd miután Neymar ezt minősítve megtapsolta őt, máris villant a piros lap.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





