A Török Labdarúgó-szövetség döntése értelmében a ma esti Besiktas–Fenerbahce bajnoki rangadón csak a hazai csapat szurkolói léphetnek be a stadionba. Az utóbbi időben eldurvult huliganizmus miatt a négy nagy csapat, a Besiktas, a Fenerbahce, a Trabzonspor és a Galatasaray egymás elleni mérkőzésein csak a pályaválasztó szurkolóit engedik be a stadionba.
A további botrányok megelőzése érdekében hozott rendelet ellen máris tüntetést szerveznek a szurkolók, és a játékosok egy része sem örül.
„A labdarúgás fő célja, hogy összehozza az embereket, ne pedig távol tartsa egymástól őket. Ez a döntés ostobaság” – mondta Ümit Bozkurt, a Besiktas korábbi hátvédje.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







