Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sturm Graz játékosai nagyon dühösek voltak a Mattersburg elleni 3–3-as döntetlennel végződő bajnoki után, amelyen két gólt kaptak a hosszabbításban. Szabics Imre szerint a bíró nagyban befolyásolta a találkozó eredményét.
„Botrányos, hogy a bíró hagyta tovább menni a meccset, amikor már túl voltunk a hosszabbításon. Persze ez nem lehet kifogás, mivel ha a kilencvenedik percben három egyre vezetsz, akkor nem szabad elbukni. De a játékvezetőnek nagy szerepe volt a végeredményben" – mondta csalódottan Szabics Imre a sturm12.at-nek.
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
26 perce
Ezek is érdekelhetik




