A Sturm Graz labdarúgócsapata a bajnoki listavezető Admira 3–1-es legyőzésével bejutott az Osztrák Kupa negyeddöntőjébe – Szabics Imre, a graziak magyar válogatott csatára két gólpasszal vette ki a részét a továbbjutásból.
A mérkőzésen az Admira Daniel Tóth góljával szerzett vezetést, de Darko Bodul duplájával a Sturm fordítani tudott. A már egy sárga lapot és egy gólpasszt jegyző Szabics a 90. percben a tudósítás szerint „álomasszisztot" adott Andreas Hölzlnek, aki eldöntötte a mérkőzést.
Bejutott a nyolc közé az Austria Wien, a LASK-ot legyőző Salzburg – a linzi csapatban az osztrák-magyar Varga Attila piros lapot kapott –, illetve a kilenc emberre fogyatkozó Rapidot hosszabbítás után kiejtő Ried.
| NYOLCADDÖNTŐ | |
| Reichenau–Austria Wien | 0–2 |
| Salzburg–LASK Linz | 2–1 |
| Rapid Wien–Ried | 1–2 – h. u. |
| Sturm Graz–Admira | 3–1 |
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







