A holland labdarúgó-szövetség (KNVB) 17 szurkolót hat évre kitiltott a stadionokból. A 17 drukker is részese volt annak a zavargásnak Rotterdamban, ami a De Graafschap elleni bajnoki alkalmával történt, amikor a szurkolók látványos tüntetést rendeztek a klub néhány rendelkezése miatt. A feldühödött, körülbelül 1000 fős tömeg megpróbált betörni a klub székházába is, és számos gépkocsit megrongáltak.
A rendőrségnek figyelmeztető lövéseket is le kellett adni, hogy megfékezzék a szurkolókat. A KNVB további szankciókat helyezett kilátásba.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





