A Vitesse labdarúgócsapata 2–1-re legyőzte az ADO Den Haagot a Holland Kupa 4. fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe. A hágaiak magyar középhátvédjét, Horváth Gábort második sárga lapja után kiállította a játékvezető a 84. percben. Horváthnak ez volt a második kiállítása a 2011–2012-es szezonban.
| 3. FORDULÓ | |
| Vitesse–ADO Den Haag | 2–1 |
| 3. FORDULÓ | |
| Vitesse–ADO Den Haag | 2–1 |
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







