A görög Aszterasz Tripolisz sikeresen fellebbezett a kizárása ellen, így visszakerült az élvonalbeli bajnokságba – adta hírül a Görög Labdarúgó-szövetség (EPO).
Az Aszteraszt a görögországi bundabotrányban vétkesnek találták, ezért kizárták az első osztályból, elnökét, Jorgosz Boroviloszt pedig három évre eltiltották minden futballal kapcsolatos tevékenységtől, illetve 300 ezer eurós pénzbüntetéssel sújtották.
A klub sikeresen fellebbezett, és visszakerült az élvonalba, az elnök büntetéseit pedig visszavonták. A 16 csapatos bajnokságban az Olympiakosz Volosz és a Kavala kizárása után még két hely kiadó.
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
26 perce
Ezek is érdekelhetik




