Nem jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Francia Ligakupában a PSG, mivel 3–2-re kikapott Dijonban.
A párizsiak húsz perc után már 2–0-ra vezettek, ám a Dijon még az első félidőben egyenlített, majd egy tizenegyessel meg is nyerte a találkozót. Érdekesség, hogy a két fél a múlt hétvégén bajnoki mérkőzésen találkozott egymással, akkor a PSG nyert 2–0-ra.
| NYOLCADDÖNTŐ | |
| Dijon–Paris S.G. | 3–2 |
| Montpellier–Lorient | 1–2 |
| Auxerre–Caen | 1–2 – hosszabbítás után |
| Le Mans–Rennes | 0–0 – tizenegyesekkel 4–1 |
| Lille–Sedan | 3–1 |
| Nice–Sochaux | 2–1 |
| Saint-Etienne–Lyon | 1–2 |
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







