Az Orosz Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága súlyos büntetést szabott ki az Anzsi Mahacskala – Dzsudzsák Balázs együttesének – vezetőedzőjére, valamint a szakmai stáb több tagjára, az augusztus 21-én, a Dinamo Moszkva ellen 2–1-re megnyert hazai mérkőzésen történtek miatt.
Gadzsi Gadzsijev vezetőedző négy bajnoki mérkőzésen nem ülhet a kispadra, Arszan Akajev edző hat meccses eltiltást kapott. A csapat orvosa, Magomed Magomajev nem úszta meg ennyivel, őt hat hónapra tiltották el. A mahacskalaiak bűne az volt, hogy a játékvezetőn annak ítéleteit kérték számon, a kelleténél vehemensebben.
Hasonló okok miatt a moszkvai ellenfél, a Dinamo menedzsere, Alekszandr Kiselev négyhónapos eltiltást kapott.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






