Dánia: botlott az Odense, kilencedszer bajnok az FC Köbenhavn

Vágólapra másolva!
2011.04.21. 17:22
Címkék
A dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában a tabella második helyén álló Odense meglepetésre hazai pályán kapott ki egy góllal (2–1) a középmezőny aljához tartózó FC Nordsjaellandtól, így a listavezető FC Köbenhavn előnye immár behozhatatlanná vált.

A Köbenhavn fennállásának kilencedik bajnoki címét ünnepelhette (1993, 2001, 2003, 2004, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011), sorozatban a harmadikat.

A BL-nyolcaddöntőbe jutó gárda a szezonban eddig lejátszott 25 bajnokija közül húszat megnyert, négy döntetlen mellett pedig mindössze egy alkalommal szenvedett vereséget.

Az Odense még hét mérkőzésen lép pályára, de a mostani 23 pontos hátrányát már nem tudja ledolgozni.

Legfrissebb hírek

Belső védő a Kazincbarcika második nyári érkezője – hivatalos

Labdarúgó NB I
23 perce

Dragan Vukmir lett a BVSC vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
27 perce

Budafokról szerződtetett rutinos védőt a Kisvárda – hivatalos

Labdarúgó NB I
38 perce

Börtönre ítélték a Vinícius-bábut felakasztó Atlético-fanatikusokat

Spanyol labdarúgás
54 perce

A bennmaradás után Mihalecz István távozik a ZTE éléről – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Leukémiával diagnosztizálták a korábbi olasz válogatott kosarast

Kosárlabda
1 órája

Milák Kristóf nem indul a szingapúri világbajnokságon, és ebben a döntésében támogatom – Szabó Álmos

Úszás
1 órája

Karamoko és Mucsányi Márk is távozik Újpestről – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik