Orosz bajnokság: négy góllal ütötte ki a CSZKA a Szpartakot

2008.07.13. 00:18
Az orosz bajnokság rangadóján a mérkőzés előtt a kilencedik helyen álló CSZKA Moszkva idegenben 5–1-re kiütötte a hatodik Szpartak Moszkvát.
A Luzsnyiki Stadionban, 50 000 néző előtt játszott találkozón már az első félidőben mesterhármast ért el Vágner Love, ezzel el is dőlt a mérkőzés. A második félidőben a Szpartak ugyan szerzett egy szépítő találatot, ám a CSZKA kettőt rúgott, így igazán kiütéses lett a győzelem.A második Perm hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Vlagyivosztokot. Gaál Miklós végigjátszotta a mérkőzést, a 60. percben sárga lapot kapott.

OROSZ BAJNOKSÁG

13. FORDULÓ
Amkar Perm–Luch-Energija Vlagyivosztok 2–0 (Kusov 26., Dujmovics 48.)
Szpartak Moszkva–CSZKA Moszkva 1–5 (Bazsenov 68., ill. Vágner Love 15., 33., 44., Krasics 51., Erkin 77.)