Bujdosó aláírt Pécsre

M. A.M. A.
Vágólapra másolva!
2009.05.24. 23:10
Címkék

Szavatartó ember Bujdosó Nóra: hétfőn azt ígérte, egy héten belül eldől a sorsa, és lőn, megállapodott a MiZo Pécs 2010-zel. Kettő plusz egy évre kötelezte el magát régi-új csapatához, amelyből távozva nekivágott a két évadot felölelő bourges-i kalandnak, és amelybe most visszatért. A hétvégét a válogatottal Oroszországban töltő magasbedobó talán a legjobb magyar női játékos jelenleg a hármas poszton.

„Az elmúlt években is képben voltam, mi történik korábbi csapatomnál – mondta a 23 éves hölgy. – Sikerült gyorsan megegyeznem a vezetőkkel a folytatásról. Élményekkel gazdagodva érkezem vissza, sokat tanultam, van mit megmutatnom szurkolóinknak. Most a válogatott eredményes szereplése a fontos, utána talán pihenhetek egy kicsit, de mindenki elhiheti, várom már a szezonkezdést, és hívok minden pécsit, készüljön, mert sok örömet szerzünk nekik és persze magunknak is!”

Még valami: a pletykákkal ellentétben Bujdosó aláírásának nincs köze a poszt legutóbbi pécsi birtokosa, Kelly Mazzante további sorsához.

Legfrissebb hírek

Luis Enrique: Nem tudom, hogy igazságos-e a végeredmény, de a futball már csak ilyen játék

Bajnokok Ligája
2 órája

Csütörtöki sportműsor: az ETO FC és a Paks is Kl-selejtező-visszavágót játszik

Minden más foci
2 órája

Lesz-e a Gyulaiból Gyémánt Liga?; Varga Barnabás: Ilyen meccsről álmodtam

E-újság
2 órája

Íme, a magyar fiatalok! – Szöllősi György jegyzete

Labdarúgó NB I
3 órája

Vízilabda: negyeddöntős az U20-as női válogatott a vb-n

Utánpótlássport
3 órája

A hajrában kétgólos hátrányból felállt, majd tizenegyespárbaj után megnyerte az Európai Szuperkupát a PSG

Bajnokok Ligája
3 órája

Bajnokok Tornája: sima győzelemmel kezdett a Veszprém, Imre Bence kilenc gólt dobott a Kielben

Kézilabda
3 órája

A Real Madrid csütörtökön bemutatja argentin csodagyerekét – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
4 órája
Ezek is érdekelhetik