Semmi értelme sincs versenyeznie Adlerrel

2009.01.31. 00:43
Címkék

Inkább jövőbeni befektetés nek kell tekinteni azt a folyamatot, amelynek végén Király Gábor aláírta féléves kölcsönszerződését a Bayer Leverkusennél.

„Az ősztől szeretnék újra első számú kapus lenni, akár Németországban, akár máshol. Nem tagadom, jó lenne visszatérni ide, meglátjuk, mit hoz a nyár. Szabadon igazolható leszek, kiderül, merre visz az utam” – mondta lapunknak a németországi villámlátogatását csütörtökön lezáró Király. A Burnleyt elhagyó kapus hétfőn tér vissza Leverkusenbe, így az első tavaszi meccsen, a Dortmund ellen még nem ő ül a kispadon, erre csak a második fordulóban, a Stuttgart elleni hazai összecsapáson kerül sor.

Abban viszont biztosak lehetünk, hogy a padról csak indokolt esetben léphet előre, és ezzel ő is tisztában van.

„Én is jó kapusnak tartom Adlert, és tudom, nem azért hoztak ide, hogy vele versenyezzek. Nem is lehet, belőle tényleg méltó Kahn-utód válhat. Viszont nem akarok mögötte megöregedni, így a mostani feltételekkel nem szeretnék a nyáron hosszabbítani” – árulta el Király.

Legfrissebb hírek

Bátori Lilianna nem gondolta volna, hogy a 188 centiméter kevés lesz az Eb-döntőhöz

Atlétika
21 perce

A bíróság felmentett, a szövetség viszont eltiltott a válogatottságtól négy kanadai hokist

Jégkorong
34 perce

Gombafertőzés miatt elhalasztották a Celta–Osasuna spanyol bajnokit

Spanyol labdarúgás
41 perce

Veszélyben a Lech Poznan feröeri El-meccse

Európa-liga
48 perce

Doku hosszabbított a Cityvel, Frattesi a Lazióba kerül kölcsönben – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

Isztambulban rendezik a januári Spanyol Szuperkupát – hivatalos

Spanyol labdarúgás
1 órája

Asztalitenisz WTT: András Csaba kiesett a 32 között Malmőben

Egyéb egyéni
1 órája

Csak nyugodtan büntessetek meg! – üzent a Como elnöke az UEFA-nak

Olasz labdarúgás
2 órája