Kelet kiütéses sikere

M. A.M. A.
Vágólapra másolva!
2008.11.14. 23:25
Címkék

Mindössze három mérkőzést játszottak az észak-amerikai profi liga 17. játéknapján, és mind a hármon Keleti, illetve Nyugati főcsoporthoz tartozó csapat csapott össze. És bár fennen hirdetik a szakemberek, hogy a nyugatiak jelenleg mennyivel erősebbek, ezúttal kizárólag keleti sikerek születtek!

A Cleveland Cavaliers a Denver Nuggetset, a Chicago Bulls a Dallas Maverickset, a Detroit Pistons pedig a Golden State Warriorst intézte el, mi több az utóbbi győzelem idegenben született meg. Allen Iverson új csapata ugyanis négymérkőzéses nyugati túrán vesz részt, amiből immár a másodikat nyerte meg. Ám a jó folytatást nem könnyíti meg, hogy a következő ellenfél az idény immár egyetlen veretlenje, a Los Angeles Lakers lesz, ráadásul pihenőnap nélkül.

Kobe Bryant együttese hétmeccses győzelmi szériát számlál, amitől csupán hajszállal marad el az egyszer már kikapó bostoniak, valamint az eddig két vereséggel álló clevelandiek hat egymást követő diadala. Két számjegyű sorozatokról egyelőre nem beszélhetünk, hiszen nagyon az idény elején járunk még, de a legutóbbi döntős közel áll hozzá.

Legfrissebb hírek

A Puskás Akadémia 94. percben kapott góllal esett ki az ifjúsági BL-ből

Minden más foci
2 perce

Távoztak a gambiai légiósok az NB II-es Szegedtől

Labdarúgó NB II
11 perce

Az amerikai kapitány továbbjutást vár, Bardóczky Kornél meglepetésre számít a Davis-kupában

Tenisz
18 perce

Megkezdődött a Grosics 100 emlékév

Magyar válogatott
39 perce

Három NB II-es mérkőzés kezdési időpontja megváltozott

Labdarúgó NB II
1 órája

Női kosárlabda, vb-selejtező: Völgyi Péter húszfős keretet hirdetett

Kosárlabda
1 órája

Tíz jégkorongozó, akire érdemes figyelni Milánóban

Jégkorong
1 órája

Kézilabda: Nagy Benedek visszatér a spanyol élvonalba

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik