Befejezte a Galaxy

SZ. E. M.SZ. E. M.
2008.10.28. 23:29
Címkék

Döntetlennel zárta a bajnokságot a Los Angeles Galaxy, miután hazai pályán 2–2-t játszott az FC Dallasszal. Különösebb tétje nem volt a mérkőzésnek, mivel már korábban biztossá vált, hogy a vendéglátók lemaradnak az amerikai bajnokság (MLS) rájátszásáról. A szezont Ruud Gullittal kezdő, Bruce Arenával záró együttes története leggyengébb idényét produkálta, utolsó előttiként végzett a sorozatban. Ráadásul a Galaxy csak az egymás elleni eredményeknek köszönhetően előzte meg a San José Earthquakest, melyet Frank Yallop személyében korábbi edzőjük irányított. Bár David Beckham végig a pályán volt a dallasiak ellen, mégsem ő, hanem Landon Donovan volt a találkozó főszereplője. A 26 éves támadó büntetőből talált be a vendégeknek, így 20 góllal zárta a szezont, és ő lett az MLS legeredményesebb játékosa. A Leverkusen korábbi labdarúgója a meccs után kijelentette, visszatérne Európába, és Arenával már közölte is a szándékát. Donovan elmondta, ezúttal nem a Bundesligában, hanem inkább Angliában vagy Spanyolországban próbálna szerencsét. Beckham azonnal támogatásáról biztosította csapattársát, igaz, sajnálkozását fejezte ki, mivel azt remélte, csak 2009ben vált klubot.

Legfrissebb hírek

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
10 perce

Debrecenből érkezett 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
11 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborába

Labdarúgó NB I
25 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
32 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
34 perce

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
37 perce

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
44 perce

Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar teniszcsatából Eastbourne-ben

Tenisz
51 perce
Ezek is érdekelhetik