Éremért húzhatnak

K. E.K. E.
2007.07.15. 02:35
Címkék

Magabiztosan jutott a döntőbe a Varga Tamás, Hirling Zsolt könnyűsúlyú kétpárevezős a luzerni Világkupa-versenyen. A 2005ös világbajnok magyar duó a középfutamban a második helyen végzett a tavalyi világbajnok dán egység mögött, utóbbi páros az előző két Vk-viadalt is megnyerte, így a vasárnapi fináléban is ők az első számú esélyesek. A Kónya Alíz, Verőci Lídia kétpárevezős egységnek viszont nem sikerült a legjobb hat közé kerülés, ők ma a B-döntőben szerepelnek. „Előzetesen két döntős szereplésre számítottam, a lányoknak azonban nem sikerült jól a középfutam. Vargáék viszont simán továbbjutottak szombaton, és feltétlenül érmet várok tőlük a vasárnapi döntőben – értékelt Melis Zoltán szövetségi kapitány. A Haller Ákos, Pető Tibor kétpárevezős egység szombaton megnyerte a C-döntőt, így végül a 13. helyen végzett, Bencsik Gábor egypárevezős a 16., míg Alliquander Anna könnyűsúlyú egypárevezős a 18. lett.

Legfrissebb hírek

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – Videó

Foci vb 2026
11 perce

Maraton kajak-kenu Eb: Csépe Panna ezüst-, Matkovics Lili Sára bronzérmes

Kajak-kenu
17 perce

A magyar férfi és női rögbisek sem jutottak négy közé a chisinaui Eb-körben

Egyéb csapat
32 perce

Kitört a balhé a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – videó

Foci vb 2026
38 perce

Mexikói szurkoló a világ legmenőbb farkaskutyája – fotó

Foci vb 2026
49 perce

Az első tornáját nyerte meg Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
1 órája

Bemutatkozik Anglia piros felsője – az L-csoport mai mezei

Foci vb 2026
1 órája

Nemcsak kezelt, kacsintott is: így üdvözölte a spanyol királyt Pau Cubarsí – fotó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik