Győzelem és döntetlen

K. E.K. E.
2007.04.18. 00:25

A Klubcsapatok Szuperligájában a harmadik helyért zajló első mérkőzésen a férfiaknál a Celldömölk 6:4 arányban legyőzte a cseh SK Avex Zlínt. A hazaiak nem bírtak az ellenfél első számú játékosával, Marek Cihákkal, aki mindhárom találkozóját megnyerte. Nagy küzdelem volt a két csapat között, a páros mérkőzés során például a csehek már 2:0-ra vezettek, és a harmadik szett állása 10:8 volt, s innen sikerült fordítania a Lindner Ádám, Molnár Krisztián kettősnek. A keddi mérkőzés azt vetíti előre, hogy a visszavágón nem lesz könnyű dolga a magyar együttesnek. A nőknél a Szekszárd 5:5-ös döntetlent ért el a horvát Duga Resa ellen, a párharc tétje szintén a harmadik hely. A szekszárdiak rosszul kezdtek, elvesztették a párost, ez pedig elbizonytalanította Molnár Zitát. A páros másik tagja, Li Meng-csiao viszont felpörgött, és megnyerte mindhárom egyes meccsét. A hazaiknál sérülten állt asztalhoz Szvitán Krisztina, mégis hozta a kötelező győzelmet.