VEGYÉSZ RC KAZINCBARCIKA - OK KARLOVAC (horvát) 3:0
(21, 24, 15)
Kazincbarcika, 400 néző. V: Vasko, Tomcani (szlovákok)
VEGYÉSZ RC: TORONYAI 2, GELENCSÉR 10, Kovács Z. 2, Csala 7, TOMANÓCZY 23, Kárpáti 5. Cs: Szántai (liberó), Szabó D., Szalai 8. Edző: Daniel Oravec
OK KARLOVAC: Cosic 5, MILETIC 12, Radocaj, Krinic 9, IVANISEVIC 9, Ramadza 2. Cs: Rastovcan (liberó), Belan, Surac. Edző: Marko Jazvic

Az eredmény alakulása: 1. játszma: 8:6, 16:15, 20:17, 24:20. 2. játszma: 6:8, 12:15, 21:19, 24:24. 3. játszma: 6:1, 8:3, 13:5, 24:14

Mestermérleg
Daniel Oravec: – A szombatinál is jobban játszottunk, bár az elején látszott a fáradtság a játékosokon. A koncentráció viszont maximális volt, amihez gratulálok a csapat minden tagjának.
Marko Jazvic: – A mérkőzés első két szakaszában szoros meccset vívtunk a hazaiakkal, de a harmadik szett rövidzárlatára nincs magyarázat.