Ezúttal sokkal esélyesebb a másodosztályú csapat

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2006.10.25. 00:38
Címkék
Próbálunk finoman fogalmazni: a Ferencváros számára nem jelenthet megoldhatatlannak tűnő feladatot a bukdácsoló Pécs legyőzése.
Tököli Attila és Lipcsei Péter szívesen ünnepelne szerda este is
Tököli Attila és Lipcsei Péter szívesen ünnepelne szerda este is
Tököli Attila és Lipcsei Péter szívesen ünnepelne szerda este is
Tököli Attila és Lipcsei Péter szívesen ünnepelne szerda este is
Tököli Attila és Lipcsei Péter szívesen ünnepelne szerda este is
Tököli Attila és Lipcsei Péter szívesen ünnepelne szerda este is

A két csapat (csak a pontosság kedvéért rögzítsük, hogy az FTC jelenleg az NB II-ben szerepel, míg a PMFC az élvonal tagja) ma 18 órától, a Magyar Kupában a tizenhat közé jutásért játszik az Üllői úton. Az edzők ellentétes előjelekkel várják a találkozót, hiszen míg Gellei Imre együttese parádézik a másodosztályban, addig Keszei Ferenc csapata csak szenved a Borsodi Ligában, sőt, legutóbb már az edző távozását követelte a csalódott pécsi publikum.

A Ferencvárosnál sérült Jovánczai Zoltán (a legfrissebb hírek szerint operálni kell a térdét), bizonytalan Balog Zoltán szereplése is, Deme Imre pedig kihagyja a kupameccset. Érdekesség egyébként, hogy Tököli Attila és Nógrádi Árpád is volt csapata ellen lép pályára. A most Pécsett futballozó Nógrádi Árpád annak idején nem kapott sok játéklehetőséget az Üllői úton. Egyértelmű, hogy a Pécs támadójátékának jelentősen javulnia kell, ha tovább akar jutni, s így nagy teher hárul Nógrádira is, aki vélhetően nagy bizonyítási vággyal lép majd pályára.

Program
Elmarad a Karcag–Vác MK-meccs, mert két órán keresztül úgy tűnt, a váciak pénteken bajnokit játszanak. Aztán az MLSZ-ben elolvasták saját versenykiírásukat és rádöbbentek, hogy már nem módósíthatják a bajnoki programot. Így minden marad a régiben, csak Karcagon játszanak a jövő szerdán .

Dunaújvárosi Kohász–Paks, Dunaújváros, 13.30. V: Solymosi P. (Nagy I. A., Forgács A.).
Berkenye–Rákospalotai EAC, Berkenye, 13.30. V: Varga I L. (Pápai Z., Ortó Gy.).
Budafoki LC–Diósgyőri VTK, Promontor utca, 13.30. V: Szilasi Sz. (Lémon O., Takács G.).
Soroksári SC–Vasas, Haraszti út, 13.30. V: Pintér Cs. (Szabó p., Viszokai L.).
Orosháza–Budapest Honvéd, Orosháza, 13.30. V: Nagy R. (Varga Zs., Márkus T.).
Nyíregyháza Spartacus FC–Debreceni VSC-TEVA, Nyíregyháza, 13.30. V: Erdős J. (Kelemen A., Fehér Gy.).
Integrál-DAC (Győr)–Győri ETO FC, Győr, Pápai út, 17.00. V: Szabó Zs. (Vámos T., Farkas B.).
Lombard-Pápa Termál FC–FC Tatabánya, Pápa, 17.00. V: Demeter M. (Kovács Z., Raff T.).
Hévíz FC–Zalaegerszegi TE, Zalaegerszeg, 18.00. V: Pánczél K. (Beidek A., Kis Z.).
Ferencváros–PMFC-Pécs Plaza, Üllői út, 18.00. V: Arany T. (Kovács P., Szalai Z.)
Legfrissebb hírek

Már nincs kieső helyen a Nyíregyháza, egyre nagyobb bajban az MTK!

Labdarúgó NB I
7 perce

La Liga: a vártnál nehezebben verte a Levantét a Bilbao

Spanyol labdarúgás
45 perce

Sportlövészet: magyar arany, ezüst és bronz az ifjúsági Eb zárónapján

Utánpótlássport
51 perce

Hornyák Zsolt: Nem túl jó, hogy én mérgesebb vagyok egy kihagyott szituáció után, mint aki nem talál a kapuba

Labdarúgó NB I
52 perce

Vereséggel kezdte az évet a Komárom

Minden más foci
1 órája

A Parma a 95. percben szerzett győztes gólt, először nyert idén a Lecce

Olasz labdarúgás
1 órája

Olimpiai csúccsal lett aranyérmes a norvég gyorskorcsolyázó

Téli olimpia 2026
1 órája

Edzőt váltott a Szent Benedek RA

Röplabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik