John Gregory aligha tér vissza

B. B.B. B.
Vágólapra másolva!
2006.04.06. 02:27
Címkék
Nem jutott dűlôre az MLSZ-szel
Nem jutott dűlôre az MLSZ-szel
Nem jutott dűlôre az MLSZ-szel
Nem jutott dűlôre az MLSZ-szel
Nem jutott dűlôre az MLSZ-szel
Nem jutott dűlôre az MLSZ-szel

A technikai igazgatói posztra esélyes John Gregory az elmúlt napokban Budapesten vázolta Kisteleki Istvánnak a magyar futball jövőjével kapcsolatos elképzeléseit. Az angol Guardian című napilap megjelentetett egy cikket, amely szerint John Gregory ugyan örömmel elvállalná a munkát, ám néhány kérdésben (az ő felelőssége alá tartozzon-e a felnőttválogatott vagy sem) nem tudott megegyezni az elnökkel, így valószínűleg nem vállalja el a magyarországi munkát.

„Azért jöttem Magyarországra, hogy vázoljam, hogyan érhetnének el jobb eredményeket, nevelhetnének ki jobb játékosokat – mondta John Gregory. – Felvázoltam a terveimet Kisteleki Istvánnak. Azért szerettem volna munkát vállalni Magyarországon, hogy az ottani futball ismét a régi fényében tündököljön.”
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, az angol trénerről öt évvel ezelőtt Angliában megjelent egy cikk, amely szerint akkoriban kétes játékoseladásokba bonyolódott. Állítólag hatmillió fontot, azaz csaknem 2.3 milliárd forintnyi összeget kértek rajta számon.

„Valóban megrágalmaztak, de az ügyről mindent elárul, hogy a pert megnyertem – számolt be az öt évvel ezelőtti eseményekről az angol szakember. – A másfél millió font kártérítést megkaptam, az ügyet magamban már akkor lezártam. Úgy gondolom, felesleges ezt felemlegetni, szerintem sokkal inkább a futballal kellene foglalkozni, mintsem az ilyen ügyekkel.”
Legfrissebb hírek

MLSZ: „A cigányozás sem pálya!” – Vági Márton

Labdarúgó NB I
5 perce

Budapesten rajtol az idei Teqball Tour

Minden más foci
16 perce

Vizes vb: Molnár Endrét beiktatták a Nemzetközi Hírességek Csarnokába

Vizes vb 2025
24 perce

Videó: Kapu Tibor „űrsebességet” küldött Kós Hubertnek a férfi 100 hát döntője előtt

Vizes vb 2025
25 perce

Kínai arany született női szinkronműugrásban a vizes vb-n

Vizes vb 2025
51 perce

Azt MTK szerződtette a Puskás Akadémia fiatal védőjét

Labdarúgó NB I
1 órája

Tudni akarja, mit miért csinál – interjú Enyingi Patrikkal

Képes Sport
1 órája

Erste Liga: kialakult a bajnoki ezüstérmes DEAC kerete

Jégkorong
1 órája
Ezek is érdekelhetik