Köln: Lisztes és Szabics érkezik?

Vágólapra másolva!
2005.05.25. 15:30
Címkék
A 100% Fradi című újság értesülései szerint az élvonalba feljutott Köln keretében a következő szezontól három magyar játékos található.

Tököli Attila már a másodosztályban is a kölni csapatban futballozott, ám ott kevés lehetőséget kapott Huub Stevens vezetőedzőtől. A holland szakember azonban visszatért hazájába a nyáron és helyét a korábbi Bielefeld-edző, Uwe Rapolder vette át.

Nos, a hírek szerint az új tréner két új magyar játékost akar hozni csapatához, és ez a kettős a Werder Bremenben futballozó Lisztes Krisztián (képünkön), valamint a Stuttgartban játszó Szabics Imre lenne.

Lisztes sérülése után kevés lehetőséget kapott a Werder Bremenben, majd a klubbal közösen úgy döntöttek, hogy nem hosszabbítják meg a nyáron lejáró szerződést, így a magyar irányító távozhat a klubtól.

"Megmondom őszintén, semmit sem tudok a Köln ajánlatáról - válaszolta megkeresésünkre Lisztes -, nekem még nem szóltak erről. Sőt, nemcsak a Kölntől, de más csapattól sem kerestek még meg. A Frankfurt állítólagos érdeklődéséről is csak az újságokban olvastam."
Legfrissebb hírek

Messi duplázott, az Inter Miami döntős a Ligák Kupájában

Minden más foci
2 perce

A Qarabag edzője: A szurkolóink érdemelték meg leginkább ezt a sikert

Bajnokok Ligája
24 perce

Hölle Martin: Pont a vébére érett be az előző két év munkája

Egyéb egyéni
37 perce

Lukács Dániel: Göröngyös volt az út idáig!

Magyar válogatott
1 órája

Ez a 36 csapat várja a Bajnokok Ligája csütörtöki sorsolását

Bajnokok Ligája
7 órája

ETO: Mikor, ha nem most?; Kezdődik a férfi és a női kézilabda NB I

E-újság
8 órája

Csütörtöki sportműsor: Rapid–ETO az őszi kupaszereplésért; sorsolnak a Bajnokok Ligájában

Birkózás
8 órája

Naby – Somogyi Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
8 órája
Ezek is érdekelhetik