Skócia: Martin O’Neill távozik a Celtictől

2005.05.24. 13:59
Címkék
A BBC szerint értesülése szerint szerdán bejelenti lemondását Martin O’Neill, a skót Celtic labdarúgócsapatának menedzsere. A sikeres szakember azért távozik, mert a felesége súlyosan beteg, és O’Neill úgy döntött, hogy mostantól fontosabb számára, hogy gondoskodjon a párjáról.

A brit közszolgálati médium internetes oldala azt írja, hogy az 53 éves tréner a Skót Kupa szombati döntőjében ül le utoljára a kispadra, és vele együtt távozik a klubtól két segítője, John Robertson és Steve Walford is.

Sajtóértesülések szerint szerdán azt is tudatja majd a Celtic, hogy Martin O’Neill munkáját Gordon Strachan veszi át.

A Celtic kezéből a hétvégén csúszott ki aranyérem a skót bajnokságban, amikor a zöld-fehérek Motherwell elleni találkozóján a hazai együttes a 89. és a 91. percben szerzett gólokkal 0-1-ről 2-1-re fordított, így az utolsó fordulóban győzelmet arató Rangers szerezte meg a bajnoki címet.
Legfrissebb hírek

Gerwyn Price rendkívül erős játékkal nyerte meg a darts PL manchesteri állomását

Egyéb egyéni
1 órája

Pénteki sportműsor: FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC

Minden más foci
2 órája

Férfi kosár Euroliga: nagy fordítás a Hapoel Tel-Avivtól, a Partizan nyerte a belgrádi derbit

Kosárlabda
3 órája

Svec Anna Sába főszereplésével nyert a győri vízilabdacsapat

Vízilabda
3 órája

Isabel Damborena Puskas: Nagyapám jobb ember volt, mint labdarúgó

Magyar válogatott
3 órája

A Nyíregyháza kiütötte az Aramis SE-t a futsal NB I felsőházában

Labdarúgó NB I
4 órája

A francia sportminiszter kitüntette Kamuti Jenőt és Szabó Lászlót

Egyéb egyéni
4 órája

Osztrák hokiliga: a Fehérvár a Graz elleni harmadik mérkőzését is elbukta

Jégkorong
4 órája
Ezek is érdekelhetik