Úszás: Igelström bejelentette visszavonulását

2005.04.09. 14:10
Címkék
Bejelentette visszavonulását a svéd Emma Igelström. A 25 éves úszónő évek óta a bulémia nevű betegséggel küszködik, s emiatt már a tavalyi olimpián sem indult. A hosszú ideig kórházban is kezelt versenyzőnő azért döntött a visszavonulás mellett, mert már nem leli örömét az úszásban.

Igelström Kovács Ágnes egyik nagy vetélytársa volt a mellúszók között, igaz elsősorban 25 méteres medencében voltak kiemelkedő eredményei: négyszeres világ- és tízszeres Európa-bajnok volt rövidpályán, s hétszer úszott világcsúcsot. Nagypályán a 2002-es Európa-bajnokságon szerepelt a legeredményesebben, amikor megnyerte az 50 és a 100 métert, míg 200 mellen bronzérmes lett, s tagja volt az ezüstérmes 4x100-as svéd vegyesváltónak is.
Legfrissebb hírek

Ochoa megelőzte Rafa Márquezt, Mexikó 12 éve remek első félidőket játszik

Foci vb 2026
2 perce

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
3 perce

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
3 perce

Mateo Chávez és Thapelo Maseko is begyűjtött egy meccs embere címet

Foci vb 2026
10 perce

Videón Dél-Afrika továbbjutást érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
33 perce

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
40 perce

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
43 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
49 perce
Ezek is érdekelhetik