Bemutatták Talmácsi gépét

2005.03.05. 20:44
Címkék
Úgy tűnt, mintha egyszeriben szűkké vált volna a Hungexpo A-pavilonja. Rengeteg ember tolongott az egyik sarokban, ott, ahol bemutatták Talmácsi Gábor idei versenygépét, a gyári KTM-et, amellyel a kiváló motoros az idén a világbajnokság 125 köbcentis kategóriájában rajtol.
Talmácsi Gábor büszkén mutatta meg mindenkinek vadonatúj KTM-jét (fotó: Farkas József)
Talmácsi Gábor büszkén mutatta meg mindenkinek vadonatúj KTM-jét (fotó: Farkas József)
Talmácsi Gábor büszkén mutatta meg mindenkinek vadonatúj KTM-jét (fotó: Farkas József)
Talmácsi Gábor büszkén mutatta meg mindenkinek vadonatúj KTM-jét (fotó: Farkas József)
Talmácsi Gábor büszkén mutatta meg mindenkinek vadonatúj KTM-jét (fotó: Farkas József)
Talmácsi Gábor büszkén mutatta meg mindenkinek vadonatúj KTM-jét (fotó: Farkas József)
Természetesen ez már az esemény fénypontja volt. Először a Talma Motorsport fiataljai mutatkoztak be, majd a vb-pilóta öccse, Gergő, aki az idén a szuperstock 600 kategóriában indul az Alpok-Adria-kupában és néhány Európa-bajnoki viadalon.
Csak utánuk következett Talmácsi Gábor, aki örömtől sugárzó arccal mutogatta mindenkinek a legújabb fejlesztésű KTM-et, amellyel talán dobogós helyeket, sőt, még győzelmeket is elcsíphet az idén.

Hogy miért volt fontos számára, hogy hazai közönség előtt is bemutassa a motort? Azért, mert a magyar közönség ezt szinte kiköveteli magának. A csapatot sajnos nem tudták képviselni a vezetők a Hungexpón zajló motorkiállításon, mert a gyárban folyamatosan zajlik a munka, a fékpadon való tesztelés közben még találtak egy-két lóerőt, ami sokat számít egy ilyen "kis" motor esetében.

Tamácsi Gábor legközelebb március 15-16-án ül a KTM-je nyergébe, hogy a barcelonai hivatalos teszten körözzön vele. Itt már valószínűleg arról is közelebbi képet kaphatunk, mennyit fejlődtek a riválisok a téli szünet során és hogy hol helyezkedik el a mezőnyben a magyar pilóta.
Legfrissebb hírek

Szabadrúgásgól után cseregól és rekordkevés szabálytalanság Zöld-foki-szigeteknél

Foci vb 2026
42 perce

Elkezdődött az Új-Zéland–Egyiptom mérkőzés

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: Új-Zéland–Egyiptom 1–0

Foci vb 2026
52 perce

Kevin Pina lett a mérkőzés legjobbja

Foci vb 2026
55 perce

Rosszul felállított sorfal, hibázó védők és a rosszul kifutó kapus – videók az Uruguay–Zöld-foki szigetek mérkőzésről

Foci vb 2026
58 perce

Itt az újabb meglepetés: Zöld-foki-szigetek Uruguay ellen is pontot szerzett

Foci vb 2026
1 órája

Kevin Pina nagyszerű szabadrúgása és Muslera érthetetlen hibája után Uruguay ellen is veretlen maradt a Zöld-foki-szigetek

Foci vb 2026
1 órája

Egyiptom és Új-Zéland sem változtatott az első fordulós kezdőcsapatán

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik