Vívás: női párbajtőrezüst Németországból

2005.02.20. 17:52
Címkék
Ezüstérmes lett a Mincza Ildikó, Tóth Hajnalka, Révész Julianna, Szász Emese összeállítású magyar női párbajtőr-válogatott a Tauberbischofsheimben rendezett Világkupa-versenyen. A mieink a fináléban a házigazda német válogatottól szenvedtek vereséget.Elődöntő:
Magyarország-Ukrajna 45-40
Németország-Románia 45-43

Döntő:
Németország-Magyarország 45-35

A végeredmény:
1. Németország
2. Magyarország
3. Románia
4. Ukrajna
5. Kanada
6. Franciaország
7. Észtország
8. Görögország
Legfrissebb hírek

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
11 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
13 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
25 perce

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
50 perce

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
56 perce

Amerikai pite: Vinícius Júnior képes vb-címig cipelni Brazíliát? – vb-kibeszélő, 14. nap

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: hivatalosan 13, „valójában” már 27 válogatott továbbjutott – mutatjuk a lehetséges párharcokat

Foci vb 2026
1 órája

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik