Röplabda: nyert a Barcika és a Kométa

2005.02.20. 19:46
Címkék
A címvédő Kazincbarcika és a Kométa Kaposvár is idegenben nyert a férfi röplabda Extraliga mai játéknapján a felsőházban.Férfi röplabda Extraliga, az 1-4. helyért:
Dunaferr-Vegyész RC Kazincbarcika 0:3 (-21, -23, -16)
Phoenix Mecano KRC-Kométa Kaposvár 0.3 (-22, -21, -19)

Az 5-8. helyért:
Szolnoki Titász RK-1. MCM RC Kaposvár 3:1 (25, 27, -21, 23)
DEAC-Dági SE 2:3 (19, -20, 22, -23, -11)
Legfrissebb hírek

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
7 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
9 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
21 perce

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
46 perce

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
52 perce

Amerikai pite: Vinícius Júnior képes vb-címig cipelni Brazíliát? – vb-kibeszélő, 14. nap

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: hivatalosan 13, „valójában” már 27 válogatott továbbjutott – mutatjuk a lehetséges párharcokat

Foci vb 2026
1 órája

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik