Hollandia: csak Pető lépett pályára légiósaink közül

2005.02.20. 20:24
Címkék
Győzelemmel zárta az Utrecht elleni idegenbeli mérkőzést a Feyenoord a holland labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. A rotterdami gárdában ezúttal sem kapott helyet a magyar válogatott kapus, Babos Gábor. A másik magyar érdekeltségű gárda, a Roda döntetlent játszott az esélyesebbnek tartott AZ Alkmaar otthonában, de a jól szereplő csapatban sem Bodor Boldizsár, sem Bodnár László nem jutott szóhoz. A játéknap egyetlen pályára lépő magyar játékosa Pető Tamás volt, aki a 34. percben lépett pályára a vereséget szenvedő NAC Bredában.Holland bajnokság, 22. forduló
Utrecht-Feyenoord 0-2
AZ Alkmaar-Roda Kerkrade 1-1
RKC Waalwijk-NAC Breda 1-0
De Graafschap-SC Heerenveen 2-1
Ajax Amsterdam-Den Bosch 2-0
Groningen-Twente 0-1
Vitesse-ADO Den Haag 3-4
Legfrissebb hírek

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
14 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
16 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
28 perce

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
53 perce

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
59 perce

Amerikai pite: Vinícius Júnior képes vb-címig cipelni Brazíliát? – vb-kibeszélő, 14. nap

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: hivatalosan 13, „valójában” már 27 válogatott továbbjutott – mutatjuk a lehetséges párharcokat

Foci vb 2026
1 órája

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik