Sikeres év után – és előtt?

F. M.F. M.
2004.01.08. 22:30
Címkék
Budapesten, a Kiscelli étteremben tartotta évzáró-évnyitó ünnepségét a Magyar Öttusa-szakszövetség. Az ünnepségen megjelentek a sportág egykori és mai kiválóságai, köztük Martinek János is.
"Jelenleg Hévízen kéthetes fizikoterápiás és regeneráló foglalkozáson veszek részt, de a meghívásnak nem tudtam nemet mondani. Nagyon jó dolog a régi barátokkal találkozni és beszélgetni" – mondta a decemberben, a cataniai katonai világbajnokságon balesetet szenvedett egykori versenyző. Császári Attila, a szövetség elnöke örömmel számolt be arról, hogy a sportág az évtizedes hagyományokhoz méltóan szerepelt a 2003-as esztendőben is, a felnőtt-világbajnokságon öt érmet szereztek versenyzőink, ráadásul Vörös Zsuzsanna aranyérme olimpiai kvótát ért. Az utánpótlás is ígéretes, ugyanis a junior vb-n négyszer állhattak dobogóra a magyarok. Később Pécsi Gábor főtitkár elismerő oklevélben részesítette a pályafutását befejező Sárfalvi Pétert, Madaras Ádámot, valamint az oldboy-világbajnok Szaniszló Józsefet. Császári Attila ezúttal az európai szövetség elnökeként adta át Mizsér Jenő mesteredzőnek azt a diplomát, amellyel az európai szövetség köszönte meg a szakembernek a sportágért végzett munkáját.
Legfrissebb hírek

Így ünnepelték az Uruguay elleni döntetlent a Zöld-foki szigeteken

Foci vb 2026
1 perce

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
8 perce

Tenisz: doppingvétség miatt négy évre eltiltották a 2023-as női wimbledoni bajnokot

Tenisz
9 perce

DAC: több mint egy év után bejelentett sportigazgató és norvég balhátvéd érkezett – hivatalos

Minden más foci
19 perce

Tenisz: szetthátrányból verte szlovák ellenfelét Mallorcán Marozsán

Tenisz
21 perce

Nem értékelik a skót humort a miami rendőrök

Foci vb 2026
24 perce

Bemutatkozik a norvégok fekete felsője – a játéknap mezei

Foci vb 2026
37 perce

Osztrák jégkorongliga: az FTC-nél marad a Bálizs, Nagy kapuskettős

Jégkorong
41 perce
Ezek is érdekelhetik