A Marsi, Németh páros nem ismert kegyelmet

SEBASTIAN TAMÁSSEBASTIAN TAMÁS
Vágólapra másolva!
2003.08.23. 22:05
Címkék
A katlanszer
Németh Károly: párosan szép az élet (Fotó: Meggyesi Bálint)
Németh Károly: párosan szép az élet (Fotó: Meggyesi Bálint)
Németh Károly: párosan szép az élet (Fotó: Meggyesi Bálint)
Németh Károly: párosan szép az élet (Fotó: Meggyesi Bálint)
Németh Károly: párosan szép az élet (Fotó: Meggyesi Bálint)
Németh Károly: párosan szép az élet (Fotó: Meggyesi Bálint)
A döntőben az összeszokottabb Marsi Márton, Németh Károly duó magabiztosan nyert, de a vesztes párosban is szerepelt egy BVSC-s: Lindner Ádám a Postás összeomlása után került vissza nevelőegyesületéhez, az országos csapatbajnok vasutascsapathoz, amely ily módon még tovább erősödött, és gyakorlatilag az egyetlen ütőképes együttes a magyar férfimezőnyben.
Egyéniben a legjobb nyolcig jutottak, érdekesség, hogy a páros győztesei, Marsi és Németh a vasárnapi negyeddöntőben egymás ellen játszanak, de a Demeter–Varga Zoltán, a Jakab–Lindner, a Zoltán–Vitsek mérkőzés is izgalmasnak ígérkezik. A hölgyek a Marczibányi téren játsszák évadnyitó küzdelmeiket egyesben és párosban.

Vörsas-kupa, évadnyitó férfi ranglistaverseny,
Szőnyi út

Férfi páros. Negyeddöntő: Pattantyús (Plötzen), Hoffmann (Pénzügyőr)–Demeter, Zoltán (Kecskeméti Spartacus) 3:2 (7, –6, –12, 8, 8), Marsi, Németh (BVSC)–Fazekas P. (Langenlois), Muskó (Basel) 3:1 (9, –8, 7, 8), Varga Z., Magyar (BVSC)– Somosi (Kecskeméti Spartacus), Szabó K. (Lawamund) 3:1 (5, –9, 8, 7), Lindner (BVSC), Vitsek (VÖEST Linz)–Jakab J., Molnár K. (BVSC) 3:0 (10, 4, 5). Elődöntő: Lindner, Vitsek–Varga Z., Magyar 3:1 (5, 8, –13, 5), Marsi, Németh–Pattantyús, Hoffmann 3:1 (3, –6, 8, 7). Döntő: Marsi, Németh–Lindner, Vitsek 3:1 (3, –8, 5, 4)
Legfrissebb hírek

Dárdai Pál újra a magyar futballban: az Újpest FC sportigazgatója lett; Mészáros Lőrinc: A miénk nem egyszerűen futballakadémia, hanem egy komplett sportfalu

E-újság
5 órája

Pénteki sportműsor: DVTK–Ferencváros az NB I-ben

Minden más foci
5 órája

Győzelemmel zárta az évet a Magyar Futsal Akadémia

Labdarúgó NB I
5 órája

Van Gerwenre ráijesztett japán ellenfele, Sherrock simán kikapott Chisnalltól a darts-vb-n

Egyéb egyéni
5 órája

A remény tartománya – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
5 órája

Listaünnep – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
5 órája

A Getafe kiesett; az Athletic Bilbao hosszabbítás után jutott tovább a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
6 órája

Kézilabda: Szűcsék ellen szakadt meg Hanuszék rossz sorozata – körkép

Kézilabda
6 órája
Ezek is érdekelhetik