Öttusa - Kulcsár Antal aggódik

F. M.F. M.
2003.04.10. 22:36
Címkék
Kulcsár Antal szövetségi kapitány vezetésével pénteken Lisszabonba utazik a tavalyi San Franciscó-i világbajnokságon aranyérmet nyert csapat – Simóka Bea, Füri Csilla és Vörös Zsuzsanna –, amely szombaton ad számot tudásáról, valamint Horváth András, a székesfehérváriak fiatal tehetsége, aki a vasárnapi férfiversenyen indul. A kapitány bízik benne, hogy a lányok folytatják idei jó szereplésüket, ám két dolog aggasztja. Az 1999-es világbajnok, Vörös Zsuzsanna a szerdai futóedzésen kullancsot szedett össze, és bár eltávolították az "élősködőt”, és az Alba Volán orvosa azonnal kitisztította, fertőtlenítette a helyét, előforduhat, hogy a kullancscsípés esetében gyakori Lime kór-szerű megbetegedés legyengíti a kitűnő versenyzőt. A tavalyi világbajnok Simóka Beánál pedig vashiányos állapot lépett fel, ezért szérum-vas kezelést kap.
Legfrissebb hírek

Így ünnepelték az Uruguay elleni döntetlent a Zöld-foki szigeteken

Foci vb 2026
1 perce

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
9 perce

Tenisz: doppingvétség miatt négy évre eltiltották a 2023-as női wimbledoni bajnokot

Tenisz
10 perce

DAC: több mint egy év után bejelentett sportigazgató és norvég balhátvéd érkezett – hivatalos

Minden más foci
20 perce

Tenisz: szetthátrányból verte szlovák ellenfelét Mallorcán Marozsán

Tenisz
22 perce

Nem értékelik a skót humort a miami rendőrök

Foci vb 2026
25 perce

Bemutatkozik a norvégok fekete felsője – a játéknap mezei

Foci vb 2026
37 perce

Osztrák jégkorongliga: az FTC-nél marad a Bálizs, Nagy kapuskettős

Jégkorong
42 perce
Ezek is érdekelhetik