BÁTAI GYULA, BOGNÁR ISTVÁN, GUTI FERENC, KONCZ TIBOR, NAGY LAJOS, PÁL LÁSZLÓ, PLESU ÁDÁM, SZENTGYÖRGYI  ÁKOS, TÖRÔCSIK BÉLABÁTAI GYULA, BOGNÁR ISTVÁN, GUTI FERENC, KONCZ TIBOR, NAGY LAJOS, PÁL LÁSZLÓ, PLESU ÁDÁM, SZENTGYÖRGYI ÁKOS, TÖRÔCSIK BÉLA

Komló–Marcali 1–0 (1–0)

Komló, 300 néző. Vezette: Arany (Tumó, Heibl)
KOMLÓ: Demhardt – Both (Krausz, 73. p.), Augustin, Tallósi, Tóth – Balázs, Méhn, Koller, Priol (Fodor, 65. p.) – Müller, Varga Zs. (Bori, 55. p.). Edző: Ott József
MARCALI: Kiri – Bakó (Truczkó, 60. p.), Makrickij, Pozder, Nokta – Varga E., Mogyoródi, Makszimics, Duli – Deme, Czonev (Balogh, 75. p.). Edző: Menczeles Iván
GÓLSZERZÔ: Müller a 12. percben három méterről a kapu bal oldalába fejelte a labdát (1–0)
JÓ: Augustin, Tallósi, Müller, ill. Mogyoródi

Balatonlelle–Petőháza 0–3 (0–2)
Balatonlelle, 350 néző. Vezette: Kiss B. (Kiss Gy., Szalai)
BALATONLELLE: Gyenes – Sylla (Himics, 80. p.), Kenéz, Buzsáki, Hajmási – Takács Gy. (Földes, 60. p.), Kolovics (Kovács, 70. p.), Deme, Hosszú – Silimon, Takács A. Edző: Sándor István
PETÔHÁZA: Takács –Németh, Csonka, Heller, Horváth –Ridinger, Steiner, Preiner, Gulyás –Ábrahám, Begovits. Edző: Horváth György
GÓLSZERZÔ: Ábrahám a 9. percben öt méterről gurított a kapuba (0–1). Csonka a 45. percben hat méterről emelt a kapuba (0–2). Ábrahám a 79. percben hat méterről fejelt a kapuba (0–3)
JÓ: Buzsáki ill. Németh, Csonka, Horváth

Sárvár FC–Kaposvölgye 3–0 (1–0)
Sárvár, 250 néző. Vezette: Horváth S. (Horváth I., Szalai)
SÁRVÁR: Lovász – Tancsics, Subicz, Sipos (Szabó, 46. p.), Pupp – Palkovics, Vajda (Takács, 70. p.), Fodor, Pokmecz – Bagó, Schimmer (Nagy, 80. p.). Edző: Marton Róbert
KAPOSVÖLGYE: Tánczos – Kadarkuti, Novák, Nógrádi, Kőrösi – Bencze, Kelemen (Farkas, 61. p.), Dede (Nógely, 79. p.), Horváth (Hanusz, 71. p.) – Ballai, Virág. Edző: Bőzsöny János.
GÓLSZERZÔ: Bagó a 42. percben hét méterről lőtt a kapuba (1–0). Pokmecz a 75. percben nyolc méterről éles szögből a hosszú sarokba lőtt (2–0). Takács a 85. percben 20 méterről a kapu jobb oldalába emelt (3–0)
JÓ: Subicz, Palkovics, Fodor, ill. Nógrádi

Szabolcs Gabona-csoport

Makó –Baktalórántháza 3–1 (2–1)

Makó, 400 néző. Vezette: Farkas (Fitus, Haris)
MAKÓ: Kovács – Görög (Kiss, 77. p.), Dálnaki, Magyar, Kazán – Bagi, Sümeghy, Brakszatórisz (Gyenes, 58. p.), Varga – Maróti, Mádi (Szilvási, 58. p.). Edző: Kolozsvári János
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Mónus – Bodnár, Gdovin, Illés – Kozma (Bardi, 85. p.), Deák, Marics, Rakóczi, Török – Komi, Nagy. Játékos-edző: Gdovin János
GÓLSZERZÔ: Mádi a 2. percben Bagi jobb oldali beadását 11 méterről fejelte a kapu közepébe (1–0). Brakszatórisz a 14. percben nyolc méterről bólintott a bal alsó sarokba (2–0). Marics a 44. percben 25 méteres szabadrúgásból csavart a kapu jobb oldalába (2–1). Maróti az 57. percben 14 méterről ballal, kapásból bombázott a jobb felső sarokba (3–1)
JÓ: Kazán, Dálnaki, Varga, Maróti, ill. Gdovin

Mátészalka–Tiszaújváros 3–0 (1–0)
Mátészalka, 200 néző. Vezette: Medovárszki I. (Nagy L., Vári)
MÁTÉSZALKA: Nagy K. – Unchiás (Torda, 80. p.), Ricsei, Balogh Gy., Kígyósi – Pitács (Szender, 60. p.), Balogh J., Sipos – Popan, Ádámszki, Illés Gy. (Orosz, 86. p.). Edző: Kozma László
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Osváth, Németi, Járai, Gaskó – Gulácsi, Bene (Kukta, 66. p.), Szűcs, Czerva – Vicickó, Boros. Edző: Czerva Zoltán
GÓLSZERZÔ: Unchiás a 36. percben négy méterről a jobb alsóba helyezett (1–0). Popan az 53. percben öt méterről a bal felsőbe fejelte a labdát (2–0). Ádámszki a 80. percben tíz méterről a jobb alsó sarokba helyezett (3–0)
JÓ: Ricsei, Balogh Gy., Popan, Illés, ill. Gulácsi

Orosháza – Szeged 2–2 (0–2)
Orosháza, 300 néző. Vezette: Veres (Vida, Takács A.).
OROSHÁZA: Such – Ferenczi, Molnár, Serban, Kovács T. (Lovas, a 70. p.) – Szabó (Baranyai ,a szünetben), Kiss, Belvon, Kovács P. (Hadár a szünetben) – Pozsár, Dobi. Edző: Fodor Sándor.
SZEGED: Halász – Kulacsik, Mórocz, Krausz, Rácz – Gelbman, Puskás, Fábián, Bány – Dóra, Kurucsai. Edző: Szalai István.
GÓLSZERZÔ: Kurucsai a 7. percben szögletből talált be, a labda a vetődő Such kezéről pattant a kapuba (0–1). Kurucsai a 37. percben Bány indításából 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt (0–2). Pozsár az 57. percben 20 méteres szabadrúgásból a jobb felső sarokba csavart (1–2). Hadár a 75. percben 10 méterről a bal alsó sarokba fejelt (2–2)
KIÁLLÍTVA: Gelbman (a játékvezető megsértéséért) a 65. percben.
JÓ: Pozsár, Hadár, ill. Halász, Puskás, Bány
Kertvárosi FC–Gyula 1–0 (1–0)
Nyíregyháza, 500 néző. Vezette: Vad (Ember, Zámbó)
NYÍREGYHÁZA: Balogh – Hegedűs, Ambrusz, Márton, Homann – Domokos, Bessenyei, Vadicska (Paulik I., 73. p.), Cipf (Dobos, 57. p.) – Nagy Cs. (Ignácz, 58. p.), Ignácz J. Edző: Huszák Géza
GYULA: Sándor – Géczi, Socaciu (Kukta, 40. p.), Semjéni, Czifrák – Hóbel, Zöld, Tamási, Gajdács – Boruzs, Tóth. Edző: Szabó Árpád
GÓLSZERZÔ: Ignácz J. a 6. percben a felső lécről lepattanó labdát hat méterről a bal felső sarokba emelte (1–0)
JÓ: Bessenyei, Ignácz J., ill. Czifrák, Zöld

Winner Sport-csoport

ESMTK–Dorog 3–2 (1–0)

Ady E. utca, 500 néző. Vezette: Hanacsek (Kovács P., Lászlai)
ESMTK: Szerovay – Farkas – Kütsön, Takács – Orbán – Czakó, Marosfalvi (Keresztes, 61. p.), Szőke, Sipos (Bukva, 83. p.) – Fehér, Vitok (Ribi, 76. p.). Edző: Ebedli Ferenc
DOROG: Hauer – Faragó, Csapó, Kriska, Merényi – Nádasi (Bessenyei, 55. p.), Bodó, Czipper (Haász, 60. p.), Kiss – Sinkó, Papp (Pandur, 87. p.). Játékos-edző: Borsos Vilmos
GÓLSZERZÔ: Szőke a 26. percben 11-esből, jobbal a kapu bal oldalába lőtt (1–0). Takács az 51. percben, a rosszul kifutó kapus felett fejelte a hálóba a labdát (2–0). Haász a 71. percben 15 méterről fejelt a hálóba (2–1). Bessenyei a 78. percben, büntetőből lőtt a bal alsó sarokba (2–2). Fehér a 89. percben a léc alá lőtt (3–2)
Jó: Fehér, Takács, Kütsön, ill. Bodó, Sinkó, Kiss

Budafok–Vác 1–3 (1–0)
Promontor utca, 400 néző. Vezette: Dubraviczky (Beidek, Kovács B.)
BUDAFOK: Balázs – Polgár, Szabó V., Polákovics, Kiss K. (Sidó, 68. p.) – Kozma, Schnepf (Méhes, 45. p.), Süveges – Bősze, Helgert, Németh. Edző: Gáspár József
VÁC: Kiss Sz. – Greff, Rusvay, Gulyás (Gál, 86. p.), Mundi (Mihályi, 65. p.) – Szabó Z., Ráki, Mile, Blaskó – Bari, Bozori (Sándor T., 83. p.). Edző: Mészáros László
GÓLSZERZÔ: Kozma a 9. percben öt méterről lőtt a kapuba (1–0). Bari az 51. percben gyönyörű támadás végén közelről a bal alsó sarokba gurított (1–1). Bari a 65. percben 10 méterről félfordulatból a bal alsó sarokba lőtt (1–2). Bari a 80. percben kicselezte a hazaiak kapusát, majd laposan a hálóba gurított (1–3)
JÓ: Kozma, Polákovics, ill. Bari, Rusvay, Bozori

Dabas–Pilisvörösvár 2–2 (1–1)
Dabas, 500 néző. Vezette: Ábrahám A. (Székely, Georgiou)
DABAS: Szatmári Z. – Pánczél, Ócsai, Cseri – Berényi (Dunai, 75. p.), Bálint, Aubel, Funk, Volenszki (Ugrai, 75. p.) – Takács (Máté, a szünetben), Schrancz. Szakmai igazgató: Horváth Pál
PILISVÖRÖSVÁR: Balázs Zs. – Bakti, Wohl, Cseri – Pálvölgyi (Balogh B., 70. p.), Marosi, Balázs G., Molnár (Balogh Z., 66. p.), László – Brandhuber (Sagát, 83. p.), Lukács Á. Edző: Schróth Lajos
GÓLSZERZÔ: Balázs G. a 8. percben hat méterről fejelte a labdát a bal alsó sarokba (0–1). Volenszki a 22. percben 14 méterről emelt a hosszú alsó sarokba (1–1). Schrancz a 78. percben öt méteről, jobbról élesen lőtt a kapuba (2–1). Balogh Z. a 90. percben a 11-es pontról a léc alá lőtt (2–2)
KIÁLLÍTVA: Funk (második sárga után) a 38. percben
JÓ: Volenszki, Schrancz, ill. Wohl, Marosi