Sikerélmény akad bőven

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.09.07. 21:15
Címkék
Az e.on által támogatott Zalaegerszeg elöljárói egyértelműen elégedettek az együttes teljesítményével. Igaz, a bajnokságban nem mindig alakultak úgy a dolgok, ahogy szerették volna, de az Újpest elleni siker ismét visszaadta az egerszegiek önbizalmát. Az aligha meglepő, hogy a nemzetközi szerepléssel is elégedett a vezetés és az igazgatóság. Lang József elnök így vélekedett az elmúl hetekről, hónapokról:"Az eredményességünkre nem lehet különösebb panasz, a stadion építésének is nagyon örülünk, ugyanakkor akadnak gondjaink. Sajnos, a napokban készült számvetés alapján bebizonyosodott, hogy majd százhatvanmillió forintos veszteség ért bennünket amiatt, hogy eddig nem tudtunk hazai környezetben játszani. Sokba került a stadionbérlet, és az utazások is nagy pénzt emésztenek fel. Ezen, bármennyire is szeretnénk, már nem tudunk változtatni. Szóval, a költségvetésünk alaposan megérzi az elmúlt hónapokat. De a legjobban mégis az fáj, hogy a Manchestert nem tudtuk Zalaegerszegen, a saját publikumunk előtt fogadni. A bérletekből befolyó összeg is jelentős lett volna, no és a reklámtáblák és az egyéb szponzorálási lehetőségek is sokkal, de sokkal kisebb összeget hoztak a konyhára, mint amennyit ténylegesen hozhattak volna. A szurkolók utaztatási költségének ötven százalékát az önkormányzat, a másik felét mi adtuk, ezt persze nem sajnáljuk, mert a drukkereink rengeteget segítettek és európai módon biztattak bennünket. Most azon is dolgozhatunk, hogy honnét teremtjük elő ezt a pénzt. Szükségünk van rá, hiszen szeptember tizenkilencedikén az UEFA-kupában folytatjuk a küzdelmet. A Dinamo Zagreb nagyon kellemetlen ellenfél, minden bizonnyal óriási elszántsággal készül, szeretnének törleszteni az NK Zagreb elleni sikerünkért. A horvátokkal már felvettük a kapcsolatot, ám a zágrábi mérkőzésre az általunk igényelt két-háromezer jegy még nem érkezett meg. Talán a hét közepére megkapjuk. Az is biztos, hogy a visszavágót Győrött játsszuk, és az is eldőlt, hogy mindkét meccs tizennyolc órakor kezdődik. Szurkolóink biztatására ezúttal is óriási szükség lesz, hiszen nagyon elszánt csapat ellen játszunk majd. Bár ami az elszántságot illeti, a mieinkre sem lehet panasz, elvégre az Újpest elleni bajnokin látszott, nagyon együtt van a társaság. Ha így folytatjuk, akkor joggal reménykedhetünk a továbbjutásban.”
Legfrissebb hírek

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
9 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
25 perce

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
28 perce

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
38 perce

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
54 perce

Gyémánt Liga: Duplantis diadala, Lyles és Bol második lett Párizsban

Atlétika
57 perce

Szalai Fanni és Lehmann Csongor nyerte meg a tiszaújvárosi világkupát

Egyéb egyéni
58 perce

Az MLS-ben folytatja Robert Lewandowski – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik