Még veretlen a Celldömölk

BODNÁR TIBORBODNÁR TIBOR
2002.08.28. 21:22
GÓLSZERZÔMarius a 45. percben szöglet után négy méterről a jobb alsó sarokba csúsztatta a labdát (0–1). Lehoczki a 73. percben Nagy S. bal oldali beadására érkezett, és hat méterről a bal alsó sarokba fejelt (1–1)SÁRGA LAPLehoczki (beleszállt Mariusba) a 48., Kovács I. (belerúgott Mariusba) az 53., Tóbiás (Gombkötő felvágásáért) az 59., Bozsó (Lehoczkit terítette le) a 61., Marius (Gombkötőt buktatta) a 72. percbenKIÁLLÍTVAKovács I. (a Hollósi lerántásáért kapott második sárga lap után) a 85. percbenSZÖGLETARÁNY: 7:8 (2:8)MestermérlegRozsnyai Béla: – Nehéz mérkőzés volt, amelynek pozitívuma, hogy egyenlíteni tudtunk. Ugyanakkor a hajrában a győztes gólt is megszerezhettük volna. Horváth Tamás: – Két ellentétes félidőt láthattunk. Az elsőben nekünk kellett volna eldönteni a pontok sorsát, szünet után viszont ki is kaphattunk volna.