Detréék győztek a Garda-tavon

Cs. B.Cs. B.
2002.07.24. 21:09
Címkék
Másodszor rendezték meg a Garda-tavon az úgynevezett Centomiglia Games vitorlásversenyt, amelyre neves versenyzők kaptak meghívót. Idén az olaszok mellett a magyar Yuppie legénysége – Detre Szabolcs, Detre Zsolt, Folyó Károly és Kiss Tamás – is lehetőséget kapott az Asso99-esek között egy kölcsönhajóval, és végül megnyerte a négy futamból álló viadalt. "Voltak a mezőnyben kedves ismerősök, mint Dodo Gorla és Valerio Luka, akiket eddig még sohasem sikerült megverni. Oscar Tonolival és Mauro Pelaschierrel viszont most találkoztunk először. Tonoliról azt kell tudni, hogy 55 éves kora ellenére talán a legjobb Libera-kormányos, aki számtalan Centomigliát nyert már, míg Pelaschier az első olasz, aki Amerika-kupa-hajót irányíthatott. A verseny egyébként rendkívül izgalmasan kezdődött, hiszen az első rajtot lekéstük, így csak hatodikként zártuk, utána viszont két győzelmet és egy második helyet gyűjtöttünk, és ezzel sikerült az összetett élére állnunk” – összegzett Detre Szabolcs a versenyt követően, s azt is elárulta, hogy a soron következő három nagy Garda-tavi Asso-versenyre már saját hajóval érkeznek.
Legfrissebb hírek

A Skorpió utcai fiúk – Malonyai Péter publicisztikája

Foci vb 2026
5 perce

Egyiptomi varázslat – Smahulya Ádám jegyzete

Foci vb 2026
5 perce

Keddi sportműsor: Portugália–Üzbegisztán, Anglia–Ghána, Panama–Horvátország a vb-n

Birkózás
10 perce

Vihar miatt félbeszakadt a franciák meccse

Foci vb 2026
14 perce

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
22 perce

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
42 perce

Az eredmény nem változott a szünetig, de leszakadt az ég

Foci vb 2026
43 perce

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
58 perce
Ezek is érdekelhetik