Szlezák Zoltán ma aláírhat

K. Z.K. Z.
2002.07.21. 20:32
Címkék
Végre jó a hangulat Kispesten. Mint az elmúlt hónapban számtalanszor hírt adtunk róla, a két bajnokság közötti időszak bizony eléggé kínosan telt a Honvédnál, hiszen volt itt minden: edzőcsere, a megszűnés lehetősége, elköltözés, tulajdonosváltás, bizonytalan játékoshelyzet. Úgy fest, a problémák megoldódtak, s most már valóban a szakmai munkán múlik, hogy jó vagy rossz idényük lesz a kispesti szurkolóknak.
Eddig persze egyetlen zokszó sem lehet a szakmai munkára, elvégre az új mester, Fitos József fantasztikus lelkesedéssel és odaadással látott munkához. Persze azért nem árt megerősíteni a keretet, főleg a bal oldalt, hiszen több futballista is elment a piros-feketéktől. Piroska Attila már biztosan visszatért, méghozzá végleg, a fedezet a számára elég kellemetlen újpesti fél év után két évre kötelezte el magát a Honvédhoz. Egy másik lila-fehér játékos, Szlezák Zoltán is kispesti lehet, amennyiben az átigazolási szezon végéig, vagyis legkésőbb hétfő estig megállapodik a vezetőkkel – az álláspontok közelednek egymáshoz. Miként arra is komoly sanszot látnak a vezetők, hogy a próbajátékon lévő két román focista, Nagy Roland és Laczkó Antal is Kispestre szerződik.Persze mást is várnak a létesítménybe a játékosokon kívül, hiszen senki sem bánná, ha végre megkezdődne a gyepszőnyeg, no meg a lelátó felújítása. Elvégre eléggé szocreál külsőt mutat a Bozsik-stadion, az állóhelyi lelátón, az ultrák törzshelyén például akkora a gaz, hogy ennyi zöld hónapokra elég lenne táplálékul egy egész tehéncsordának. Nos, a tulajdonosok ígéretet kaptak, hogy a bajnoki rajtra nagyjából megfelelő állapotba kerül a lelátó.No igen, a bajnoki rajt foglalkoztat most mindenkit Kispesten, mert szombaton a Szuperkupa-vesztes Zalaegerszeg látogat a Bozsik-stadionba, s bár a vendégek csapata jobbnak tűnik a nevek alapján, Fitos József és a játékosok lelkesedését ismerve csakis a győzelem lehet majd a cél. A minél jobb felkészülés érdekében a héten, valószínűleg szerdán még játszik egy edzőmeccset a Kispest, és ha minden a tervek szerint alakul, akkor egy-két nappal a ZTE elleni meccs előtt még egy szurkolói ankétra is kimehetnek az érdeklődők. Ott aztán fel lehet majd tenni az ügyes-bajos dolgokat érintő kérdéseket – mindazonáltal a legfontosabb kérdésre már megkaptuk a választ: a Honvéd elindulhat az élvonalban.
Legfrissebb hírek

Portugália reménykedik: Kolumbia lesz Cristiano Ronaldo ötvenedik áldozata

Foci vb 2026
16 perce

Strandkézilabda-vb: a magyar válogatott kikapott a horvátoktól a negyeddöntőben

Kézilabda
31 perce

Tokmac Nguen, az FTC korábbi támadója a japán másodosztályba szerződött

Minden más foci
40 perce

Öttusa: Tárkányi Zsombor lemaradt a fináléról a budapesti vk-döntőn

Egyéb egyéni
50 perce

Messi nem lesz kezdő Jordánia ellen

Foci vb 2026
57 perce

A Mercedes maradt az élen az utolsó edzésen is, de ezúttal Russell volt a leggyorsabb

F1
1 órája

„Harcolunk egymásért” – Kwasi Sibo ígéri, Ghána célja a győzelem Horvátország ellen

Foci vb 2026
1 órája

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik